Повезане вести
Две жртве короне у Ковид болници Лесковац
Југмедиа 20.01.2022
У последња 24 сата у Ковид болници Лесковац преминула су два пацијента, 1941. годиште из Власотинца вакцинисан Синофарм вакцином и 1946. из Лесковца, невакцинисан, саопштено је из ове здравствене установе. Тренутно су… »
Број новооболелих од короне у Јабланичком округу наставља да расте, у Лесковцу у једном дану оболело 95 особа
Југмедиа 20.01.2022
У последња 24 сата од 517 резултата, колико је стигло је за тестиране у Јабланичком округу, 187 особа је са позитивним налазом на корона вирус. Од овог броја, 95 особа је са територије града Лесковца, 41 из Власотинца, 22 особе… »
За дан рођено 6 беба у Лесковцу
Југмедиа 20.01.2022
У последња 24 часа у лесковачком породилишту Опште болнице рођено је 6 беба: две девојчице и четири дечака, саопштено је на званичном сајту града Лесковца. Такође, у истом временском периоду у хитној служби лесковачког Дома… »
На деоници Лесковац (Стројковце) – Лесковац измена режима саобраћаја
Југмедиа 20.01.2022
На деоници Лесковац (Стројковце) – Лесковац до 1. маја од 7 до 17 часова возила се пропуштају наизменично, саопштили су Путеви Србије. Како додају, до измене режима саобраћаја дошло је због радова на редовном одржавању… »
Вести дана »
Премијер Мацут: У Мајданпеку прорадио далековод, струја ускоро у свим деловима града
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана





