Povezane vesti

Brnabić: Čast mi je što sam se našla u serijalu Junaci doba zlog

Brnabić: Čast mi je što sam se našla u serijalu Junaci doba zlog

N1 Info 20.01.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da joj je čast što se našla u dokumentarnom serijalu "Junaci doba zlog", emitovanom na televiziji N1, a koji na kritičan način prikazuje vodeće ličnosti aktuelne vlasti. Ona je kazala da je ponosna na „svaki… »
Brnabić: Čast mi je što sam se našla u serijalu Junaci doba zlog

Brnabić: Čast mi je što sam se našla u serijalu Junaci doba zlog

Nova 20.01.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da joj je čast što se našla u dokumentarnom serijalu "Junaci doba zlog", emitovanom na televiziji N1, a koji na kritičan način prikazuje vodeće ličnosti aktuelne vlasti. Ona je kazala da je ponosna na „svaki… »
Brnabić: Ponosna što sam uz Vučića

Brnabić: Ponosna što sam uz Vučića

Dnevnik 20.01.2022
BEOGRAD: Premijerka Ana Brnabić reagovala je danas na Tviteru, nakon što je na televizji N1 emitovana emisija iz serijala "Junaci doba zlog", o predsednici vlade, u čijem jednom delu se povlači paralela kojom se aludira da se premijerka Srbije ponaša… »
Oglasila se premijerka Brnabić o filmu na N1: Uvek ću biti ponosna što sam bila uz Vučića i na ono što smo zajedno…

Oglasila se premijerka Brnabić o filmu na N1: Uvek ću biti ponosna što sam bila uz Vučića i na ono što smo zajedno…

Kurir 20.01.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić postavila je na Tviteru status a povodom filma koji je objavljen na N1 pod naslovom "Junaci doba zlog". УВЕК ћу бити поносна што сам била уз @avucic и на оно што смо заједно… »

Vesti dana »

Nova runda pregovora između Srbije i Kosova

Nova runda pregovora između Srbije i Kosova

Al Jazeera pre 28 minutajoš 36 povezanih
Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 1 satjoš 37 povezanih