Povezane vesti

Ministarka Turković: Građani BiH dobro žive, ali su razmaženi

Ministarka Turković: Građani BiH dobro žive, ali su razmaženi

Politika 20.01.2022
SARAJEVO - Ministarka spoljnih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković izjavila je da građani te zemlje imaju veoma dobar život i da je ekonomska situacija u zemlji dobra, ali da su građani razmaženi. „Svi mi imamo jako dobar život. Onaj ko… »
Ministarka iznervirala građane: “Razmaženi ste! Imate šta da jedete”

Ministarka iznervirala građane: “Razmaženi ste! Imate šta da jedete”

Vesti online 20.01.2022
Ministarka spoljnih poslova BiH Bisera Turković komentarisala je materijalno stanje građana te zemlje, po čemu se može zaključiti da im “teče med i mleko”. Turković je gostovala u programu televizije Hajat gde je govorila o aktuelnoj… »
Turković: Građani BiH imaju veoma dobar život, ali su razmaženi

Turković: Građani BiH imaju veoma dobar život, ali su razmaženi

Danas 20.01.2022
Ministarka spoljnih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković izjavila je da građani te zemlje imaju veoma dobar život i da je ekonomska situacija u zemlji dobra, ali da su građani razmaženi. „Svi mi imamo jako dobar život. Onaj ko ima toplinu u… »
Turković: Svi mi u BiH imamo jako dobar život, ali smo razmaženi

Turković: Svi mi u BiH imamo jako dobar život, ali smo razmaženi

N1 Info 20.01.2022
Ministarka spoljnih poslova Bosne i Hercegovine Bisera Turković izjavila je da građani te zemlje imaju veoma dobar život i da je ekonomska situacija u zemlji dobra, ali da su građani razmaženi. „Svi mi imamo jako dobar život. Onaj ko ima toplinu u… »
Turkovićeva nazvala građane razmaženima: Svi mi imamo jako dobar život

Turkovićeva nazvala građane razmaženima: Svi mi imamo jako dobar život

Kurir 20.01.2022
Ministarka spoljnih poslova BiH Bisera Turković "analizirala" je ekonomsku situaciju u BiH i život građana. Iz njene "analize" zaključuje se da građani žive jako dobro, ali da su razmaženi, kako ih je i sama nazvala. Kaže - "imaju toplinu doma… »

Vesti dana »