Povezane vesti

“Došla sam u Sarajevo da prenesem Bajdenovu poruku”

“Došla sam u Sarajevo da prenesem Bajdenovu poruku”

Vesti online 20.01.2022
Šefica Američke agencije za međunarodni razvoj Samanta Pauer doputovala je u Sarajevo, poručivši da je došla u BiH da prenese poruku predsednika SAD Džozefa Bajdena. – Važno mi je da prenesem poruku predsednika Bajdena, a to je da su Sjedinjene… »
Power: Povlačenje iz državnih institucija prijeti stabilnosti postignutoj od Dejtona

Power: Povlačenje iz državnih institucija prijeti stabilnosti postignutoj od Dejtona

Al Jazeera 20.01.2022
Administratorica Američke agencije za međunarodni razvoj Samantha Power izjavila je tokom posjete Sarajevu da najave o povlačenju iz institucija BiH na državnom nivou ugrožavaju stabilnost postignutu potpisivanjem Dejtonskog mirovnog sporazuma. Power… »
Power: SAD će djelovati protiv onih koji dovode do destabilizacije BiH

Power: SAD će djelovati protiv onih koji dovode do destabilizacije BiH

Al Jazeera 20.01.2022
Nećemo oklijevati da djelujemo protiv onih koji su korumpirani, koji dovode do podjela i destabilizacije, a na račun građana u ovoj zemlji, poručila je u Sarajevu administratorica USAID-a. Administratorica Američke agencije za međunarodni razvoj… »
Samanta Pauer u BiH: Došla sam da prenesem Bajdenovu poruku

Samanta Pauer u BiH: Došla sam da prenesem Bajdenovu poruku

Sputnik 20.01.2022
Šefica Američke agencije za međunarodni razvoj Samanta Pauer doputovala je u Sarajevo, poručivši da je došla u BiH da prenese poruku predsednika SAD Džozefa Bajdena. „Važno mi je da prenesem poruku predsednika Bajdena, a to je da su Sjedinjene… »
Samanta Pauer u Sarajevu: Došla sam u BiH preneti Bajdenovu poruku, sutra sastanak s članovima Predsedništva

Samanta Pauer u Sarajevu: Došla sam u BiH preneti Bajdenovu poruku, sutra sastanak s članovima Predsedništva

Blic 20.01.2022
Administratorka američke Agencije za međunarodni razvoj USAID Samanta Pauer sastaće se sutra u Sarajevu sa članovima Predsedništva BiH, kojima će preneti poruku predsednika SAD Džozefa Bajdena, da SAD stoje uz narod BiH. - Sastaću se s njima da… »
Power: Veoma opasno potpaljivanje vatre podjela u BiH

Power: Veoma opasno potpaljivanje vatre podjela u BiH

Slobodna Evropa 20.01.2022
Potpaljivanje vatre podjela veoma je opasno u Bosni i Hercegovini (BiH) i svi trebaju shvatiti da to neće otvoriti ekonomske prilike, koje građani ove zemlje očekuju. Izjavila je to 20. januara u Sarajevu administratorica Američke agencije za… »

Vesti dana »