Povezane vesti

Aca Lukas se oglasio iz bolnice: Rade mi sve analize i pretrage…

Aca Lukas se oglasio iz bolnice: Rade mi sve analize i pretrage…

Nova 20.01.2022
Pevač Aca Lukas koji je danas završio u Urgentnom centru oglasio se na svom Instagramu i potvrdio da se oseća dobro. „Dragi moji, svi koji ste zabrinuti za mene nemate razloga. Usled prekomernog posla u studiju, kao i na nastupima, moje telo se malo… »
"Telo se premorilo": Aca Lukas se oglasio iz bolnice: "Moram da uradim neophodne analize i pretrage"

"Telo se premorilo": Aca Lukas se oglasio iz bolnice: "Moram da uradim neophodne analize i pretrage"

Blic 20.01.2022
Pevač Aca Lukas hitno je primljen danas u toku dana u Urgentni centar. Naime, kako je "Blic" saznao pevač je ostao da leži u bolnici kako bi sproveo sva dalja ispitivanja po pitanju njegovog zdravlja. Iako se jednom već oglasio, Aca je morao da izda i… »
Oglasio se Aca Lukas iz bolničke postelje: "Zadržaće me par dana" Evo i zbog čega

Oglasio se Aca Lukas iz bolničke postelje: "Zadržaće me par dana" Evo i zbog čega

Blic 20.01.2022
Pevač Aca Lukas hitno je primljen danas u toku dana u Urgentni centar. Naime, kako je "Blic" saznao pevač je ostao da leži u bolnici kako bi sproveo sva dalja ispitivanja po pitanju njegovog zdravlja. Sada se oglasio i sam Aca. - Dobro sam, imao sam… »
Aca Lukas hitno primljen u Urgentni centar

Aca Lukas hitno primljen u Urgentni centar

Nova 20.01.2022
Pevač Aca Lukas hitno je primljen danas u toku dana u Urgentni centar, potvrđeno je za Nova.rs. Naime, kako saznaje Nova.rs saznaje pevač je ostao da leži u bolnici kako bi sproveo sva dalja ispitivanja po pitanju njegovog zdravlja. Prvi uput koji je… »
Lukasov menadžer: Aca je okej, primio je koktel

Lukasov menadžer: Aca je okej, primio je koktel

Nova 20.01.2022
Saša Mirković, menadžer Ace Lukasa govori za Nova.rs da je pevačevo zdravstveno stanje dobro, te da će danas biti pušten iz bolnice. Pevač Aca Lukas hitno je primljen danas u toku dana u Urgentni centar, saznaje Nova.rs. Pevač je ostao da leži u… »

Vesti dana »