Povezane vesti
NBS: Šoškić manipulisanjem neuspešno pokušava da umanji ekonomske rezultate Srbije
Danas 20.01.2022
Bivši guverner Narodne banke Srbije (NBS) Dejan Šoškić nastoji da na neistinit i tendenciozan način prikaže svoj rad i stanje ekonomije u Srbiji u vreme dok je bio guverner, kao i sadašnje stanje srpske ekonomije i rad nosilaca ekonomske vlasti u Srbiji… »
NBS: Šoškić neistinito o svom radu i ekonomiji u Srbiji
Dnevnik 20.01.2022
BEOGRAD: Narodna banka Srbije ocenila je danas povodom, kako je navela, istupa bivšeg guvernera NBS Dejana Šoškića u novom intervjuu za NIN, da on nastoji da na neistinit i tendenciozan način prikaže svoj rad i stanje ekonomije u Srbiji u vreme dok je… »
Šoškić: Jakim kursom dinara stvaraju se potpuno neutemeljene iluzije o napretku
Nova 20.01.2022
Jakim kursom dinara stvaraju se potpuno neutemeljene iluzije o napretku, visokim platama i bruto domaćem proizvodu, dok na inflaciju utiču i linearna davanja novca građanima a za najsiromašnije je ona mnogo veća od zvanične jer je najviše poskupela… »
Vesti dana »
Hamnei poručio da će 'Ormuski moreuz ostati zatvoren', Amerika već potrošila više od 11 milijardi dolara
BBC News pre 1 satjoš 27 povezanih
Pomen Zoranu Đinđiću u Užicu: Bio je vizionar i borac protiv nepravde
Ozon press pre 10 minutajoš 77 povezanih
Modžtaba Hamnei: Ormuski moreuz ostaje zatvoren; Tramp: Rast cena nafte donosi zaradu SAD
RTS pre 35 minutajoš 66 povezanih
Aranđelovac: Utvrđena zbirna izborna lista za lokalne izbore 29. marta
Serbian News Media pre 2 satajoš 24 povezane




