Povezane vesti

Dva dana je na Kosovu! Ne javlja mi se! Majin otac šokiran - ne zna o čemu se radi, a o ovome ne sme da zucne

Dva dana je na Kosovu! Ne javlja mi se! Majin otac šokiran - ne zna o čemu se radi, a o ovome ne sme da zucne

Mondo 20.01.2022
Maja Marinković i Milan Janković Čorba uživaju zajedno kod njega na Kosovu, a tim povodm se sada oglasio i njen otac Radomir Marinković Taki. Maja Marinković i Milan Janković Čorba uživaju zajedno kod njega na Kosovu, a tim povodm se sada oglasio… »
Ne javlja mi se na telefon! Taki Marinković šokiran ponašanjem svoje ćerke, pa progovorio o njenom odlasku kod Čorbe

Ne javlja mi se na telefon! Taki Marinković šokiran ponašanjem svoje ćerke, pa progovorio o njenom odlasku kod Čorbe

Alo 20.01.2022
Ona sama bira svoje partnere. Maja Marinković i Milan Janković Čorba ponovo su zajedno! Ubrzo nakon što je Maja diskvalifikovana iz "Zadruge", rijaliti je napustio i Čorba, koji je u Beloj kući boravio kratko, kao specijalni novogodišnji poklon za… »
Maja i Čorba opet zajedno: Komšije zvale policiju zbog buke u stanu!

Maja i Čorba opet zajedno: Komšije zvale policiju zbog buke u stanu!

Svet & Skandal 20.01.2022
Maja Marinković razmišlja da se vrati u „Zadrugu“, ali dok čeka konačan odgovor produkcije, rešila je da ne gubi vreme! Naime, čim je Milan Janković Čorba izašao iz rijalitija, završio je kod Maje. Kako saznajemo, Maja i Čorba proveli su… »
Mediji danima bruje o maji Marinković i čorbi! Sada je isplivala njihova zajednička fotka, osmeh ne skidaju, a evo i šta…

Mediji danima bruje o maji Marinković i čorbi! Sada je isplivala njihova zajednička fotka, osmeh ne skidaju, a evo i šta…

Kurir 20.01.2022
Maja Marinković je nedavno otišla na Kosovo, gde se ne odvaja od Milana Jankovića Čorbe, sa kojim je do nedavno zajedno boravila u Beloj kući. Maja je sada objavila prvu zajedničku fotografiju iz etno restorana, gde ju je Čorba hranio, a komentarom… »
Skandalozno! Maja Marinković otkrila da je sa Čorbom, pa objavila njihovu zajedničku fotografiju! (foto)

Skandalozno! Maja Marinković otkrila da je sa Čorbom, pa objavila njihovu zajedničku fotografiju! (foto)

Alo 20.01.2022
Pohvalila se kako uživaju. Maja Marinković i Milan Janković Čorba, bivši emotivni partneri, odlučili su da više ne trebaju da kriju da trenutno provode vreme zajedno, te su se pohvalili zajedničkom fotografijom na Instagramu. Naime, Maja je… »
Maja Marinković uhvaćena sa čorbinom majkom na Kosovu! Zadrugarka se vratila bivšoj ljubavi, a evo šta su njih dve radile

Maja Marinković uhvaćena sa čorbinom majkom na Kosovu! Zadrugarka se vratila bivšoj ljubavi, a evo šta su njih dve radile

Kurir 20.01.2022
Nakon što je diskvalifikovana iz "Zadruge 5", Maja Marinković odlučila je da okrene novi list i spusti loptu kada je Filip Car u pitanju. Kako je njena romansa sa Milanom Jankovićem Čorbom bila jedna od razloga za raspravu sa Carem, bivša zadrugarka… »

Vesti dana »