Povezane vesti

„Mi se njih ne plašimo“: Hoće li Rio Tinto da tuži Srbiju?

„Mi se njih ne plašimo“: Hoće li Rio Tinto da tuži Srbiju?

Sputnik 20.01.2022
Premijerka Ana Brnabić poručila je večeras povodom odluke koju je donela vlada, da se Vlada Srbije ne plaši Rio Tinta i da je vlada donela konačnu odluku - da stavi tačku na projekat Jadar. "Mi se Rio Tinta ne plašimo, mi smo ovde zbog našeg… »
Brnabić o eventualnoj tužbi Rio Tinto: Ne plašimo se, neka rade šta misle da je najbolje

Brnabić o eventualnoj tužbi Rio Tinto: Ne plašimo se, neka rade šta misle da je najbolje

Radio sto plus 20.01.2022
Ona je na vanrednoj konferenciji za novinare rekla da je odluka vlade konačna i da ne bi ulazila u to da li će Rio Tinto tužiti Srbiju ili ne. „Pokušali smo na otvoren i transparentan način uradimo šta je najbolje za naše gradjane. Mi se… »
Da li će Rio tinto tužiti Srbiju? Premijerka Brnabić odgovorila na pitanje koje sve interesuje

Da li će Rio tinto tužiti Srbiju? Premijerka Brnabić odgovorila na pitanje koje sve interesuje

Srbija danas 20.01.2022
U obraćanju javnosti posle sednice Vlade, na kojoj je dogovoreno da se raskinu ugovori sa "Rio Tintom", premijerka Ana Brnabić je komentrisala da li postoji mogućnost da ova kompanija tuži Srbiju. - Mi se Rio Tinta ne plašimo, a oni neka rade ono… »
Da li će Rio Tinto da tuži Srbiju? "Ne plašimo se, ovo je naša konačna odluka"

Da li će Rio Tinto da tuži Srbiju? "Ne plašimo se, ovo je naša konačna odluka"

Telegraf 20.01.2022
"Ne plašimo se Rio Tinta", navela je premijerka. - Što se tiče zabrinosti Rio Tinta, volela bih da su bili zabrinutiji i ranije... Da su razgovarali sa građanima i objasnili šta je projekat. Nažalost, to nije urađeno - rekla je premijerka povodom… »

Vesti dana »