Povezane vesti
FIFA ograničava broj pozajmljenih igrača
Al Jazeera 21.01.2022
Od sezone 2022/23. klubovi će moći imati najviše osmoricu pozajmljenih igrača u drugim klubovima, a ta će se kvota u naredne dvije sezone dodatno smanjiti. Međunarodna fudbalska federacija (FIFA) najavila je da će uvesti ograničenja u pogledu broja… »
FIFA: uvodi novo pravilo, koje se klubovima sa previše igrača neće svideti
Sportal blic 20.01.2022
Međunarodna fudbalska federacija (FIFA) saopštila je danas da će uvesti ograničenja u pogledu broja igrača koje klubovi mogu da šalju na pozajmice i pozajmljuju na internacionalom nivou. Kako se navodi, od sezone 2022/23, klubovi će moći da imaju najviše… »
Limit na pozajmice
Danas 20.01.2022
Međunarodna fudbalska federacija ograničila broj igrača koji mogu biti privremeno ustupani drugim klubovima. Prema novom pravilu, svako u istom trenutku može da pozajmi najviše osam svojih fudbalera i isto toliko ih sam angažuje na određen period, a… »
Vesti dana »
Talačka kriza u Dortmundu: Državljanin Srbije se nakon pucanja na policajca zabarikadirao u kući s dvoje dece
Danas pre 7 satijoš 7 povezanih
Danas novo pogoršanje! Evo kada će oluje tutanjati Srbijom: Temperatura do 30 stepeni
Telegraf pre 1 satjoš 6 povezanih
Sveti car Konstantin i carica Jelena, sećanje na utemeljivača hrišćanstva
RTV pre 34 minutajoš 1 povezana
BLISKOISTOČNI SUKOB Tramp: Razgovori sa Iranom se nastavljaju; Ne prestaju izraelski udari na jug Libana
RTV pre 44 minutajoš 1 povezana




