Povezane vesti

"Čula sam se sa lukasom": Sonja Vuksanović progovorila o bolničkim danima bivšeg: "jeste, stomak je u pitanju..."

"Čula sam se sa lukasom": Sonja Vuksanović progovorila o bolničkim danima bivšeg: "jeste, stomak je u pitanju..."

Blic 21.01.2022
Pevač Aca Lukas juče je hitno primljen u Urgentni centar. Naime, kako je "Blic" već pisao pevač je ostao da leži u bolnici kako bi sproveo sva dalja ispitivanja po pitanju njegovog zdravlja. On se nakon ove informacije i oglasio: - Dobro sam, imao… »
Lukasova bivša čvrsto uz njega dok je u bolnici: Sonja se odmah čula s Acom i otkrila kroz šta trenutno prolaze!

Lukasova bivša čvrsto uz njega dok je u bolnici: Sonja se odmah čula s Acom i otkrila kroz šta trenutno prolaze!

Mondo 21.01.2022
Sonja Vuksanović je podrška bivšem suprugu Aci Lukasu. Sonja Vuksanović je podrška bivšem suprugu Aci Lukasu. Aca Lukas završio je juče u Urgentnom centru, gde je zadržan na ispitivanju, posle čega se oglasila i njegova bivša supruga Sonja… »
Aca Lukas je već bežao od operacije: Pevač završio u bolnici na ispitivanju, a ove probleme je ranije imao

Aca Lukas je već bežao od operacije: Pevač završio u bolnici na ispitivanju, a ove probleme je ranije imao

Mondo 21.01.2022
Pevač Aca Lukas trenutno je hospitalizovan i nalazi se na ispitivanju. Pevač Aca Lukas trenutno je hospitalizovan i nalazi se na ispitivanju. Pevač Aca Lukas juče je hitno primljen u Urgentni centar, pa je zbog zdravstvenog stanja i zadržan u… »
Aca Lukas ranije je imao zdravstveni problem: Bežim od operacije, hodam u 3. brzini, a pevam u jedanaestoj!

Aca Lukas ranije je imao zdravstveni problem: Bežim od operacije, hodam u 3. brzini, a pevam u jedanaestoj!

Kurir 21.01.2022
Pevač Aca Lukas juče je hitno primljen u Urgentni centar. Naime, pevač je ostao da leži u bolnici kako bi sproveo sva dalja ispitivanja po pitanju njegovog zdravlja. On se nakon ove informacije i oglasio: - Dobro sam, imao sam probleme sa stomakom… »

Vesti dana »