Povezane vesti
Pripadnici ISIL-a ubili 11 iračkih vojnika
Al Jazeera 21.01.2022
Napad, izveden 120 kilometara sjeverno od Bagdada, predstavlja jedan od najsmrtonosnijih napada na iračku vojsku posljednjih mjeseci. Naoružani ljudi iz grupe Islamska država Irak i Levant (ISIL) napali su u petak vojnu kasarnu u planinskoj oblasti… »
Teroristi ID ubili 11 vojnika na spavanju u kasarni severno od Bagdada
Danas 21.01.2022
Pripadnici terorističke grupe Islamska država (ID) napali su vojnu kasarnu u planinskoj oblasti severno od Bagdada, ubivši 11 vojnika na spavanju, saopštili su irački bezbednosni zvaničnici. Napadači su juče ujutro, oko 3.00 po lokalnom vremenu upali u… »
Ubili 11 vojnika na spavanju: Islamska država napala vojnu kasarnu severno od Bagdada
Večernje novosti 21.01.2022
Foto: Printscreen Oni su naveli da se napad dogodio u okrugu Al-Azim, otvorenom području severno od Bakube u provinciji Dijala. BONUS VIDEO: PINK PANTERI UHAPŠENI U ATINI: Pala i dva Srbina zbog pljačke prodavnice skupocene odeće… »
Vesti dana »
Aktivisti: U Iranu tokom demonstracija poginulo više od 500 ljudi
Radio 021 pre 3 satajoš 35 povezanih
NATO stiže na Arktik: Nemačka gura misiju „Arktička straža“ zbog Grenlanda
Vesti online pre 39 minutajoš 24 povezane
U protekla 24 sata na srpskim prugama angažovano više od 800 radnika zbog snega
Sputnik pre 4 satijoš 49 povezanih
(VIDEO) Penjaroja saopštio lošu vest: Milton je slomio ruku!
Sport klub pre 29 minutajoš 23 povezane




