Povezane vesti

Politička scena Crne Gore po sistemu: Smenom ćeš me, smenom ću te

Politička scena Crne Gore po sistemu: Smenom ćeš me, smenom ću te

RTS 21.01.2022
U Skupštinu Crne Gore stigao je još jedan zahtev za smenu – njenog predsednika Alekse Bečića. Za početak februara zakazane su sednice na kojima će se raspravljati o poverenju Vladi, smeni njenog potpredsednika i skraćenju mandata parlamenta… »
Demokrate o dritanovoj inicijativi: Predlog za smenu Bečića bi bio smešan da iz njega ne viri 21 milion evra!

Demokrate o dritanovoj inicijativi: Predlog za smenu Bečića bi bio smešan da iz njega ne viri 21 milion evra!

Kurir 21.01.2022
Inicijativa za razrešenje predsednika Skupštine Alekse Bečića, koja je danas predata parlamentu, nije nikakva inicijativa opozicije, već Građanskog pokreta URA i "moguće drugih političkih izdajnika iz parlamentarne većine i tzv. Koalicije 'za 21… »
“Biće mi čast da budem smenjen zbog ideje”

“Biće mi čast da budem smenjen zbog ideje”

Vesti online 21.01.2022
Predsednik skupštine Crne Gore Aleksa Bečić poručio je da će mu biti čast da bude smenjen zbog ideje, “a ta ideja je da bude narodna, a ne mafijaška volja”. Bečić je to napisao danas na svom Tviter profilu. Poslanici opozicije predali u… »
Opozicione stranke Crne Gore danas podnose inicijativu za smenu Bečića

Opozicione stranke Crne Gore danas podnose inicijativu za smenu Bečića

Danas 21.01.2022
Opozicione stranke danas će podneti inicijativu za smenu predsednika Skupštine Crne Gore Alekse Bečića, saznaje Televizija Crne Gore (TVCG). Smenu šefa parlamenta bi, prema saznanjima TVCG, mogli podržati poslanici Građanskog pokreta URA, ali i… »
Dritan hoće da ruši Bečića: Podnosi inicijativu za smenu predsednika Skupštine Crne Gore

Dritan hoće da ruši Bečića: Podnosi inicijativu za smenu predsednika Skupštine Crne Gore

Kurir 21.01.2022
Opozicione stranke danas će podneti inicijativu za smenu predsednika Skupštine Crne Gore Alekse Bečića, saznaje Gradska televizija. Smenu šefa parlamenta bi, prema saznanjima ove televizije, mogli podržati poslanici Građanskog pokreta URA, ali i… »

Vesti dana »

Brejk Dalasa u Oklahomi, Klivlend iznenadio Boston (video)

Brejk Dalasa u Oklahomi, Klivlend iznenadio Boston (video)

Sportski žurnal pre 10 minutajoš 20 povezanih
Putin predložio kandidata za premijera Rusije

Putin predložio kandidata za premijera Rusije

Vesti online pre 41 minutajoš 11 povezanih
Mestimično sa kišom, temperatura do 22 stepena

Mestimično sa kišom, temperatura do 22 stepena

RTV pre 11 minutajoš 9 povezanih