Povezane vesti

Abortiraću ako sam trudna! Misica ne želi Ivanovo dete - "Jako je agresivan, štipao me je"! Haos u Baru

Abortiraću ako sam trudna! Misica ne želi Ivanovo dete - "Jako je agresivan, štipao me je"! Haos u Baru

Mondo 21.01.2022
Vest da učesnica Bara, misica Sofija Una Manić sumnja da je u drugom stanju odjeknula je kao bomba, a sada se ovim povodom i ona oglasila. Vest da učesnica Bara, misica Sofija Una Manić sumnja da je u drugom stanju odjeknula je kao bomba, a sada se… »
Abortiraću Ako nosim njegovo dete! Misica progovorila o trudnoći, haos u Baru: Ivan je agresivan, poriče da smo imali s*ks!

Abortiraću Ako nosim njegovo dete! Misica progovorila o trudnoći, haos u Baru: Ivan je agresivan, poriče da smo imali s*ks!

Kurir 21.01.2022
Informacija da je Sofija Una Manić zatrudnela u rijalitiju "Bar" odjeknula je kao bomba, a sada se na tu temu za Kurir oglasila i Sofija Una. - Jako bih volela da imam decu i da se ostvarim u ulozi majke. Vec sam u nekim godinama kada mi je i vreme za… »
Oglasila se majka misice: Uni je vreme za dete! Ako ivan nije otac, ne zna ko bi mogao da bude!

Oglasila se majka misice: Uni je vreme za dete! Ako ivan nije otac, ne zna ko bi mogao da bude!

Kurir 21.01.2022
Sofija Una Manić otkrila je da sumnja da je trudna, a tim povodom za Kurir se oglasila njena majka Milena. Sofija Una je u emotivnj vezi sa striperom, Ivanom Neškovićem, sa kojim je pomislila da je u drugom stanju, ali je on negirao da su oni imali… »
Kakav gad! Dok Sofija plače, jer misli da nosi njegovo dete, Ivan nasrće na drugu: Nešković negira da je otac, već muva…

Kakav gad! Dok Sofija plače, jer misli da nosi njegovo dete, Ivan nasrće na drugu: Nešković negira da je otac, već muva…

Kurir 21.01.2022
Dok se misica Sofija Una Manić nalazi u agoniji jer misli da je u rijalitiju ostala trudna sa Ivanom Neškovićem, on se ne smiruje. Po samom ulasku u rijaliti "Bar" Ivan i Sofija Una ušli su u aferu, koja je oscilirala od ljubavi do mržnje. Publika je… »
Misica u suzama zbog trudnoće, a on muva cimerku! Misli da nosi Ivanovo dete - on sve negira i nasrće na drugu! Sramota

Misica u suzama zbog trudnoće, a on muva cimerku! Misli da nosi Ivanovo dete - on sve negira i nasrće na drugu! Sramota

Mondo 21.01.2022
Informacija da je Sofija Una Manić zatrudnela u rijalitiju Bar odjeknula je kao bomba, a potencijalni budući tata Ivan Nešković ranije je sve šokirao svojom izjavom. Informacija da je Sofija Una Manić zatrudnela u rijalitiju Bar odjeknula je kao… »
Misica zatrudnela u rijalitiju? Sofija Una lije suze, misli da je u drugom stanju, sumnja se da je otac on! (foto)

Misica zatrudnela u rijalitiju? Sofija Una lije suze, misli da je u drugom stanju, sumnja se da je otac on! (foto)

Kurir 21.01.2022
Sofija Una Manić privukla je pažnju muškaraca u rijaliti Baru na Kurir televiziji čim se pojavila, posebno stripera Ivana Neškovića koji je uspeo da je odvuče u krevet, a sada vas čeka pravo iznenađenje. Sofija Una sada sumnja da je TRUDNA! Svi… »
Svađe, laži i tuče od početka: Misica misli da je trudna sa Ivanom a on od nje krio važnu stvar! Veza provincijalca i…

Svađe, laži i tuče od početka: Misica misli da je trudna sa Ivanom a on od nje krio važnu stvar! Veza provincijalca i…

Kurir 21.01.2022
Misica Una Sofija Manič (31) očajna je došla u Bar zbog sumnje da je u drugom stanju i da je mogući otac šest godina mlađi Ivan Nešković, s kojim je u turbulentnoj vezi od samog početka rijalitija Bar na Kurir televiziji. Već na samom startu… »
Šok izjava stripera iz Valjeva kad je čuo da je misica trudna: Pokušava da se opere - evo kako je reagovao!

Šok izjava stripera iz Valjeva kad je čuo da je misica trudna: Pokušava da se opere - evo kako je reagovao!

Mondo 21.01.2022
Glavna tema u Baru je to da je Sofija Una trudna, a da je Ivan otac! Glavna tema u Baru je to da je Sofija Una trudna, a da je Ivan otac! Informacija da je Sofija Una Manić zatrudnela u rijalitiju Bar odjeknula je kao bomba, a sada se na tu temu oglasio… »
Pop*šila sam đ*ku, trudna sam! Misica očajna zbog rijaliti trudnoće, otkrila koje će neobično ime dati detetu, a gde je…

Pop*šila sam đ*ku, trudna sam! Misica očajna zbog rijaliti trudnoće, otkrila koje će neobično ime dati detetu, a gde je…

Kurir 21.01.2022
Misica Una Sofija Manič (31) očajna je došla u Bar zbog sumnje da je u drugom stanju i da je mogući otac šest godina mlađi Ivan Nešković, s kojim je u turbulentnoj vezi od samog početka rijalitija Bar na Kurir televiziji. Sofija Una se požalila… »
"J*bem ti ludu glavu, zvaće se Sanja": Sofija Una srećna zbog trudnoće, a evo kako reaguje potencijalni otac (video)

"J*bem ti ludu glavu, zvaće se Sanja": Sofija Una srećna zbog trudnoće, a evo kako reaguje potencijalni otac (video)

Mondo 21.01.2022
Misica sumnja da je trudna, a najveća podrška u tim trenucima joj je Sanja Jakšić. Misica sumnja da je trudna, a najveća podrška u tim trenucima joj je Sanja Jakšić. Sofija Una i Sanja Jakšić dele najveće tajne, a sada se obe brinu oko toga da… »
Sofija Una zatrudnela u baru? Lije suze, drži se za stomak, a sumnja se da je on otac!

Sofija Una zatrudnela u baru? Lije suze, drži se za stomak, a sumnja se da je on otac!

Mondo 21.01.2022
Posle akcija ispod pokrivača, misica Una Sofija sumnja da je u blagoslovenom stanju. Posle akcija ispod pokrivača, misica Una Sofija sumnja da je u blagoslovenom stanju. Misica Sofija Una Manić privukla je veliku pažnju učešćem u rijalitiju Bar… »

Vesti dana »