Povezane vesti

Krivokapić: Da proverimo narodnu volju još jednom, Abazović je izdao

Krivokapić: Da proverimo narodnu volju još jednom, Abazović je izdao

Novi magazin 21.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić izjavio je večeras da je potrebno da građani još jedno iskažu svoju volju na vanrednim parlamentarnim izborima, "ako već svi pričamo o njoj", umesto da se formira manjinska vlada, navodeći da je predlog lidera… »
Krivokapić: Abazović mi obećao da me nikada neće izdati

Krivokapić: Abazović mi obećao da me nikada neće izdati

Sputnik 21.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kaže da mu je potpredsednik Vlade Dritan Abazović govorio da ga neće izdati. On je ocenio da je formiranje manjinske vlade koje je predložio Abazović izdaja izborne volje građana. Krivokapić kaže da je i… »
Krivokapić: Dritan mi je rekao da me nikad neće izdati! Moja slabost je što sam mu bezrezervno verovao!

Krivokapić: Dritan mi je rekao da me nikad neće izdati! Moja slabost je što sam mu bezrezervno verovao!

Kurir 21.01.2022
Premijer Zdravko Krivokapić izjavio je da mu je potpredsednik Vlade Dritan Abazović govorio da ga nikada neće izdati. On je ponovio da je formiranje manjinske Vlade izdaja izborne volje građana. Krivokapić kaže da je i ranije sa Abazovićem… »
“Abazović mi obećao da me nikada neće izdati”

“Abazović mi obećao da me nikada neće izdati”

Vesti online 21.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kaže da mu je potpredsednik Vlade Dritan Abazović govorio da ga neće izdati. On je ocenio da je formiranje manjinske Vlade koju je predložio Abazović izdaja izborne volje građana. Krivokapić kaže da je i… »

Vesti dana »