Povezane vesti

Crnogorac ponovo dominirao: Novak ‘prasnuo’ u smeh! ‘Sad znam koga da zovem kad dođem u Crnu Goru!’ (video)

Crnogorac ponovo dominirao: Novak ‘prasnuo’ u smeh! ‘Sad znam koga da zovem kad dođem u Crnu Goru!’ (video)

Hot sport 22.01.2022
Pa ovaj čovek je genijalan! Juče je isplivao snimak, gde jedan poznati crnogorski influenser Novaku Đokoviću priča vic o Nadalu i Federeru, nakon čega su obojica prasnula u smeh. Danas se Novak slikao sa svojim vernim navijačima, a ubrzo se pojavio… »
Otkrivamo ko je crnogorac koji je nasmejao Novaka do suza! Prišao mu u kafani pa napravio haos, evo čime se bavi! Video

Otkrivamo ko je crnogorac koji je nasmejao Novaka do suza! Prišao mu u kafani pa napravio haos, evo čime se bavi! Video

Mondo 22.01.2022
Njegovo ime je Jovan Radulović, a na društvenim mrežama je poznat kao Jodžiir. Njegovo ime je Jovan Radulović, a na društvenim mrežama je poznat kao Jodžiir. Ceo region bruji o Novaku Đokoviću i njegovom odlasku u Crnu Goru. Najbolji teniser… »
"Znaš ti da sam ja Đoković za tebe": Novak u Crnoj Gori čuo vic o Nadalu i Federeru, a onda je usledila urnebesna reakcija…

"Znaš ti da sam ja Đoković za tebe": Novak u Crnoj Gori čuo vic o Nadalu i Federeru, a onda je usledila urnebesna reakcija…

Sportal blic 21.01.2022
Smešne scene dolaze nam iz Žabljaka. Naime, Jovan Radulović, influenser iz Crne Gore, iskoristio je trenutak kada se u njegovoj zemlji nalazi srpski teniser , te je sa njim zabeležio urnebesan video snimak. Na snimku se može videti kako Radulović… »

Vesti dana »