Povezane vesti
Uhapšen subotičanin zbog proizvodnje i dilovanja droge: Pogledajte šta je sve policija našla u stanu osumnjičenog!
Kurir 22.01.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici, uhapsili su Z.K.(1979) iz Subotice, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Policija je prilikom pretresa stana osumnjičenog… »
Kraljevo: Zaplenjeno oko kilogram kanabisa, dvoje uhapšeno
Dnevnik 22.01.2022
KRALjEVO: Kraljevačka policija zaplenila je oko kilogram kanabisa i uhapsila S. M. (1991) i M. J. (1991) zbog postojanja sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Policija je u Bogutovcu kod… »
Uhvaćen diler: Ispod vozačevog mesta sakrio kilogram kanabisa
Nova 22.01.2022
Policija u Kralјevu zaplenila je oko kilogram kanabisa i uhapsila S. M. (30) i M. J. (30) iz ovog grada zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavlјanje u promet opojnih droga. Policija je u Bogutovcu kod Kralјeva, u… »
Vesti dana »

Protest zborova sa Zvezdare: Blokirana raskrsnica Bulevara kralja Aleksandra i Batutove
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

(Video) "ruke čiste, a savest mirna": U jeku političke krize Dodik bere borovnice na Jahorini sa patrijarhom Porfirijem
Blic pre 3 satajoš 1 povezana