Povezane vesti

Posle presude za Šabanovo ubistvo, Šaulićima stižu milioni!

Posle presude za Šabanovo ubistvo, Šaulićima stižu milioni!

Svet & Skandal 22.01.2022
Suđenje ubici Šabana Šaulića završeno je u četvrtak 20. januara u Bilefeldu, a Turčin Alsin Levent, koji je izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginuo kralj narodne muzike, osuđen je na tri godine i tri meseca zatvora. – Zbog pandemije… »
Bolje što nisam bio na suđenju, ne znam šta bi bilo da vidim tog čoveka: Šabanov kum van sebe zbog presude Turčinu

Bolje što nisam bio na suđenju, ne znam šta bi bilo da vidim tog čoveka: Šabanov kum van sebe zbog presude Turčinu

Mondo 22.01.2022
Stojadinović je čekao pravdu tri godine, a nakon presude ističe da je Alsin Levent samo opomenut, ne i kažnjen. Stojadinović je čekao pravdu tri godine, a nakon presude ističe da je Alsin Levent samo opomenut, ne i kažnjen. Tri godine nakon… »
Presuda me je slomila, psiholog mi je zabranio da se sretnem sa leventom Šabanov kum i dalje van sebe zbog suđenja, bol ne…

Presuda me je slomila, psiholog mi je zabranio da se sretnem sa leventom Šabanov kum i dalje van sebe zbog suđenja, bol ne…

Kurir 22.01.2022
Posle tri godine od saobraćajne nesreće u kojoj su nedaleko od Bilefelda stradali Šaban Šaulić i Mirsad Kerić, a Slobodan Stojadinović zadobio teške povrede, održano je suđenje Turčinu Alsinu Leventu u Giterslohu. On je dobio tri godine i 3… »

Vesti dana »