Povezane vesti

(Foto) milijeva supruga fatalna plavuša: U crnoj kožnoj haljini, čarapma i štiklama: "Moje sve"

(Foto) milijeva supruga fatalna plavuša: U crnoj kožnoj haljini, čarapma i štiklama: "Moje sve"

Blic 22.01.2022
Kompozitor Aleksandar Milić Mili već 17 godina uživa u ljubavi sa suprugom Ninom sa kojom ima ćerku i sina, a sada je ponosno objavio njenu fotografiju i pokazao svima kakvu lepoticu ima pored sebe. - Moje sve - napisao je Mili, a njegova supruga je… »
Ima duet s Merlinom, muškarci ludeli za njom: Pevačica objavila sliku iz štale

Ima duet s Merlinom, muškarci ludeli za njom: Pevačica objavila sliku iz štale

Nova 22.01.2022
Hrvatica Ivana Banfić, pevačica koja je obeležila dens scenu 90-ih, oduševila je svoje pratioce na Instagramu objavom iz štale. „Samo prirodno“, napisala je pevačica uz fotografiju na kojoj čisti štalu. Njena objava je naišla na oduševljenje… »
Mili pokazao 10 godina mlađu izabranicu! U braku su skoro 2 decenije, ona je prava lepotica, a ovako je zaprosio Ninu! (foto)

Mili pokazao 10 godina mlađu izabranicu! U braku su skoro 2 decenije, ona je prava lepotica, a ovako je zaprosio Ninu! (foto)

Kurir 22.01.2022
Aeksandar Milić Mili čuva svoju privatnost daleko od očiju javnosti, pa tako se retko pojavljuje na javnim događajima sa suprugom Ninom. U posebnim momentima, Mili na svoje mreže postavi zajedničku fotografiju sa njom, a sada je oduševio poslednjom… »

Vesti dana »