Povezane vesti
Podržaće inicijativu premijera DF će glasati za smenu Abazovića
Kurir 22.01.2022
Demokratski front (DF) saopštio je da će poslanici tog političkog saveza glasati u parlamentu za smenu potpredsednika Vlade Dritana Abazovića. Iz DF-a su istakli da veruju da će to predstavljati korak u dobrom pravcu za prevazilaženje duboke krize u… »
DF će glasati za dritanovu smenu: DPS ne može biti faktor odlučivanja
Večernje novosti 22.01.2022
Foto Tanjug - Verujemo da će to predstavljati korak u dobrom pravcu za prevazilaženje duboke krize u Crnoj Gori koja se najbolje registrovala u sukobima u samoj vladi Zdravka Krivokapića i poprimila zastrašujuće razmere. Taj sukob u tzv. ekspertskoj… »
Demokratski front će glasati za Abazovićevu smenu
RTV 22.01.2022
PODGORICA - Poslanici Demokratskog fronta će podržati inicijativu da u skupštinsku proceduru bude uvrštena tačka dnevnog reda vezana za razrešenje potpredsednika Vlade Dritana Abazovića i glasaće za Abazovićevu smenu, saopšteno je danas iz tog političkog… »
Demokratski front će glasati za Abazovićevu smenu
Sputnik 22.01.2022
Poslanici Demokratskog fronta će podržati inicijativu da u skupštinsku proceduru bude uvrštena tačka dnevnog reda vezana za razrešenje potpredsednika Vlade Dritana Abazovića i glasaće za Abazovićevu smenu, saopšteno je danas iz tog političkog saveza… »
Vesti dana »

Pristalice SNS-a uperile lasere u ekipu N1: Ometale izveštavanje i vređale novinarku (VIDEO)
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Protest u Vrbasu, oglasila se Brnabić: "Huligani se ponovo okupili ispred prostorija SNS"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana