Povezane vesti

UCentar PRVI u Srbiji objavio da će general Ponoš biti predsednički kanditat opozicije!

UCentar PRVI u Srbiji objavio da će general Ponoš biti predsednički kanditat opozicije!

U centar 22.01.2022
Naš portal PRVI je u Srbiji objavio da će geeral Zdravko Ponoš, biti predsednički kandidat opozicije na aprilskim predesedničkim izborima u Srbiji. Vest je objavljena 14. oktobra 2021. godine. Danas GO Stranke slobode i pravde i zvanično predložio… »
Zelenović: Ponoš može da ostvari dobar rezultat samo ako se cela opozicija dogovori

Zelenović: Ponoš može da ostvari dobar rezultat samo ako se cela opozicija dogovori

Radio sto plus 22.01.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas predložio je Zdravka Ponoša za predsedničkog kandidata opozicije na izborima koji slede. „Kada je reč o ovakvom stranačkom opredeljivanju, mislim da ono ima ograničeno dejstvo. Šta god da se… »
Đilas predložio Zdravka Ponoša za predsedničkog kandidata opozicije

Đilas predložio Zdravka Ponoša za predsedničkog kandidata opozicije

Glas Zaječara 22.01.2022
Lider Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas predložio je danas u Novom Sadu Zdravka Ponoša za kandidata opozicije na predsedničkim izborima u Srbiji. „Verujem da Zdravko Ponoš može da pobedi Aleksandra Vučića. On može da ujedini Srbiju i… »
Veljanovski (GDF): Ponoš ne može da ostvari ozbiljiniji rezultat na predsedničkim izborima

Veljanovski (GDF): Ponoš ne može da ostvari ozbiljiniji rezultat na predsedničkim izborima

Radio sto plus 22.01.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas predložio je Zdravka Ponoša za predsedničkog kandidata opozicije na izborima koji slede. „Mislim da je Zdravko Ponoš pristojan čovek, ali mislim i da on ne može da ostvari ozbiljniji rezultat… »
SSP predložila Zdravka Ponoša za predsedničkog kandidata

SSP predložila Zdravka Ponoša za predsedničkog kandidata

Glas Šumadije 22.01.2022
Lider Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas predložio je Zdravka Ponoša za predsedničkog kandidata opozicije na izborima koji slede, piše N1. Na Glavnom odboru stranke u Novom Sadu SSP je donela odluku da predloži partnerima u opoziciji da… »
Politički veleobrt: ĐILAS predlaže generala Ponoša za predsedičkog kanditata!

Politički veleobrt: ĐILAS predlaže generala Ponoša za predsedičkog kanditata!

U centar 22.01.2022
Stranka slobode i pravde, Dragana Đilasa, za predsedničkog kandidata predložila dojučerašnjeg potpredsednika Narodne stranke Vuka Jeremića – generala Zdravka Ponoša. Lider SSP Dragan Đilas, predložio je penzionisanog generala Ponoša za… »
Jeremić: Djilas i ja smo odgovorni ljudi, nećemo izneveriti gradjane

Jeremić: Djilas i ja smo odgovorni ljudi, nećemo izneveriti gradjane

Radio sto plus 22.01.2022
Na pitanje ko bi bio najbolji kandidat opozicije za predsednika Srbije, Jeremić je odgovorio da je prvi izbor Narodne stranke za zajedničkog predsedničkog kandidata koalicije potpredsednik te stranke Miroslav Aleksić, za koga je rekao da je „srčan… »

Vesti dana »