Povezane vesti

Vučić o saznanjima MUP-a o atentatu: Raspisane poternice, nadležni preduzimaju mere

Vučić o saznanjima MUP-a o atentatu: Raspisane poternice, nadležni preduzimaju mere

RTS 22.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je jedna zemlja EU prosledila saznanja o pretnjama za atentat i da nadležni organi preduzimaju sve mere da se to spreči. Vučić je kazao da se za pomoć od 100 evra za mlade od 16 do 29 godina prijavilo… »
Vučić: Nemam šta da brinem, Srbija je jedna od najbezbednijih zemalja

Vučić: Nemam šta da brinem, Srbija je jedna od najbezbednijih zemalja

Radio 021 22.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je samo pročitao informaciju Evropola da se sprema atentat na njega. On je rekao da ne zna ništa više o tome, jer, kako je dodao, o svemu brinu nadležni organi, pa nema šta da se brine… »
Vučić: Samo sam pročitao informaciju o mom atentatu, nemam šta da brinem

Vučić: Samo sam pročitao informaciju o mom atentatu, nemam šta da brinem

Radio sto plus 22.01.2022
„Jedna evropska zemlja je prosledila operativna saznanja o tome (pokušaju atentata), dali su dosta detalja i hvala im na tome“, kazao je Vučić u intervjuu za TV Pink u Srbija vozu. On je dodao da je Srbija jedna od najbezbednijih zemalja, da se… »
Vučić: Samo sam pročitao informaciju o atentatu, o svemu brinu nadležni organi

Vučić: Samo sam pročitao informaciju o atentatu, o svemu brinu nadležni organi

Glas Zaječara 22.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je samo pročitao informaciju Evropola da se sprema atentat na njega i da ne zna ništa više o tome, jer, kako je dodao, o svemu brinu nadležni organi, pa nema šta da se brine. „Jedna evropska zemlja… »

Vesti dana »