Povezane vesti

Ima ludih glava koje misle da ubijaju predsednike: Vučić o borbi protiv mafije

Ima ludih glava koje misle da ubijaju predsednike: Vučić o borbi protiv mafije

Večernje novosti 22.01.2022
Foto: D. Milovanović/V. N. Vučić je rekao da će nadležni nastaviti da rade svoj posao, ali i da se ljudi osećaju mnogo sigurnije kada vide da dugo nije bilo mafijaških ubistava. - Suština je da postoje neki ljudi koji su mislili da mogu da vode… »
Vučić: Raduju se mom povlačenju sa čela SNS, nisam doneo odluku o predsedničkoj kandidaturi

Vučić: Raduju se mom povlačenju sa čela SNS, nisam doneo odluku o predsedničkoj kandidaturi

Danas 22.01.2022
Ljudi se najviše raduju mom povlačenju, tako da ne moraju dalje ni da pričaju o tome. Rekao sam već, da, naravno, to sam rekao i na skupštini stranke ne znam zašto bi to sad bila vest. To je rekao predsednik Aleksandar Vučić upitan da li se… »
Vučić: Još jedna pomoć za mlade, ako ne izgubimo izbore

Vučić: Još jedna pomoć za mlade, ako ne izgubimo izbore

Danas 22.01.2022
Ja ću moliti da i u drugoj polovini godine, ukoliko naravno ne izgubimo na izborima trećeg aprila, moliću ljude da još jednom pomognu mladim ljudima – poručio je večeras predsednik Aleksandar Vučić u intervjuu za televiziju Pink, koji je dao sa… »
Predsednik se obratio naciji: Vučić govorio o važnim pitanjima za građane Srbije

Predsednik se obratio naciji: Vučić govorio o važnim pitanjima za građane Srbije

Večernje novosti 22.01.2022
Foto Printskrin Pink Predsednik Vučić govorio je za TV Pink, a obratio se javnosti sa ekskluzivne lokacije. Naime, u pitanju je bio novi brzi voz. - Ne postoji lepše mesto za intervju od ovog predivnog voza koji smo kupili od Švajcaraca - rekao je… »
Vučić prvi put nakon vesti o atentatu: Video sam sedam imena u tom dopisu

Vučić prvi put nakon vesti o atentatu: Video sam sedam imena u tom dopisu

Blic 22.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti prvi put nakon što je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin saopštio da je MUP zvanično obavešten o postojanju kriminalne grupe koja za cilj ima atentat na predsednika Srbije tokom… »
Vučić o saznanjima o atentatu: Ne želim da dižem paniku, to je posao za nadležne organe

Vučić o saznanjima o atentatu: Ne želim da dižem paniku, to je posao za nadležne organe

Danas 22.01.2022
Dobio sam informaciju koju sam samo pročitao, to je jedna evropska zemlja prosledila. Operativna saznanja i oni su dali dosta detalja, hvala im na tome. Ja ne mislim da ljude to previše zanima, ljudi imaju svoje probleme i ne žele da žive sa mojim… »
Vučić: Od 15. marta brzi voz za sve građane do Novog Sada

Vučić: Od 15. marta brzi voz za sve građane do Novog Sada

Večernje novosti 22.01.2022
Foto: Printscreen/Pink Vučić u novom vozu, koji je Srbija kupila od kompanije Štadler, istakao da je to divan voz, dabldeker i da je juče voz za testiranje pruge Nemačkih železnica postigao brzinu od 200 kilometara na sat. - Nema lepšeg mesta za… »

Vesti dana »