Povezane vesti
Na današnji dan: Srbija treći put postala prvak Evrope u vaterpolu, umrli Salvador Dali i Lari King
Radio 021 23.01.2022
Pregled najznačajnijih događaja na današnji dan, 23. januar, u svetu i kod nas. 1516 - Umro je Fernando II, kralj Aragonije od 1479, koji je sa ženom Izabelom I, kraljicom Kastilje od 1474, ujedinio te dve glavne pirinejske države od kojih je kasnije… »
Vremeplov: Fočić Mehmed aga pogubio Iliju Birčanina
RTV 23.01.2022
BEOGRAD - Na današnji dan 1804. godine oborkneza u Valjevskoj Podgorini Iliju Birčanina pogubio je dahija Fočić Mehmed aga. Istog dana ubijen je valjevski knez Aleksa Nenadović, takođe jedan od najuglednijih Srba, u sklopu seče knezova na koju su Srbi… »
Vesti dana »

Đilas: Hapšenja zbog korupcije u izgradnji brze pruge Novi Sad-Kelebija posledica rada tužilaca, a ne igrokaz
Pravda pre 2 satajoš 79 povezanih

Promena vremena u Srbiji: Hitno upozorenje zbog intenzivnih pljuskova, grada i jakog vetra u zapadnim i centralnim krajevima
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 53 povezane

Grci otkrivaju: Đoković zbog sukoba sa Vučićem uz pomoć Panatinaikosa seli turnir iz Beograda
Pravda pre 42 minutajoš 11 povezanih

"Sabotaža, podnećemo tužbu": Partizan se hitno oglasio zbog Zvezdine himne u Humskoj
Mondo pre 2 minutajoš 27 povezanih