Povezane vesti

Valentin Incko četiri godine čuva u fioci non-pejper o promeni granica na Zapadnom Balkanu

Valentin Incko četiri godine čuva u fioci non-pejper o promeni granica na Zapadnom Balkanu

Politika 23.01.2022
Bivši visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Valentin Incko, koji se nije pojavljivao u medijima otkako je napustio funkciju visokog predstavnika u Bosni i Hercegovini, dao je intervju slovenačkim medijima i rekao da non-pejper, nezvanični… »
Non pejper sa novim granicama balkana stoji kod mene u fioci: Diplomata četiri godine čuva dokument koji je uzdrmao region

Non pejper sa novim granicama balkana stoji kod mene u fioci: Diplomata četiri godine čuva dokument koji je uzdrmao region

Kurir 23.01.2022
Valentin Incko tvrdi da non-pejper, nezvanični diplomatski dokument, o promeni granica na Zapadnom Balkanu po etničkim linijama, i dalje postoji. Bivši visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini, koji se nije pojavljivao u medijima otkako je napustio… »
Incko: Non-pejper o promeni granica na Zapadnom Balkanu četiri godine stoji u mojoj fioci

Incko: Non-pejper o promeni granica na Zapadnom Balkanu četiri godine stoji u mojoj fioci

Sputnik 23.01.2022
Bivši visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Valentin Incko izjavio je da non-pejper, nezvanični diplomatski dokument koji je prošle godine dospeo u žižu javnosti regiona, o promeni granica na Zapadnom Balkanu po etničkim linijama, i dalje… »

Vesti dana »