Povezane vesti

Otac nestalog Mateja prvi put pričao o ćerkama: Ni sam ne razumem, a rekao sam im ovo (video)

Otac nestalog Mateja prvi put pričao o ćerkama: Ni sam ne razumem, a rekao sam im ovo (video)

Kurir 23.01.2022
Nenad Periš je u emotivnom obraćanju vezanim za nestanak sina Mateja govorio i o dvema ćerkama, koje u Splitu iščekuju vesti o bratu iz Beograda. "S njima puno razgovaram, pokušavam da im objasnim, a ni sam ne razumem, da mi moramo da živimo sa… »
Nenad Periš prvi put progovorio o ćerkama: Otkrio šta im je rekao o Matejevom nestanku, otac na ivici suza u emisiji

Nenad Periš prvi put progovorio o ćerkama: Otkrio šta im je rekao o Matejevom nestanku, otac na ivici suza u emisiji

Mondo 23.01.2022
Nenad Periš, pored Mateja ima i dve ćerke - jedna ide u školu, a druga na fakultet. Nenad Periš, pored Mateja ima i dve ćerke - jedna ide u školu, a druga na fakultet. Nenad Periš i njegova porodica žive u agoniji od 31. decembra prošle godine… »
Periš: Sreo sam u policiji ženu koja se predstavila kao Matejeva devojka

Periš: Sreo sam u policiji ženu koja se predstavila kao Matejeva devojka

Nova 23.01.2022
Nenad Periš, otac nestalog Mateja, u velikom intervjuu za Centralni dnevnik Face TV-a detaljno je ispričao što ga najviše muči u istrazi, izrazio je nadu da će ponovno zagrliti svog sina, ali i kroz suze poručio da će izdržati kakva god sudbina… »
Postoje dve rupe u večeri kada je matej nestao: Otac nestalog Splićanina otkrio i šta je najvažnije u istrazi!

Postoje dve rupe u večeri kada je matej nestao: Otac nestalog Splićanina otkrio i šta je najvažnije u istrazi!

Mondo 23.01.2022
Otac mladića koji je nestao u Beogradu, otkrio šta su za njega najvažnije informacije iz dosadašnje istrage! Otac mladića koji je nestao u Beogradu, otkrio šta su za njega najvažnije informacije iz dosadašnje istrage! Nenad Periš, otac nestalog… »
Potresno obraćanje matejevog oca! Nenad Periš upitan da li ima "rupa" u celoj priči oko nestanka: "Ima, to su dve meni…

Potresno obraćanje matejevog oca! Nenad Periš upitan da li ima "rupa" u celoj priči oko nestanka: "Ima, to su dve meni…

Srbija danas 23.01.2022
Nenad Periš nikad otvorenije o nestanku sina, otkrio koje dve stvari ga posebno muče! Nenad Periš, otac nestalog Mateja, u opsežnom razgovoru do detalja je ispičao šta ga najviše muči u istrazi, izrazio nadu da će ponovo zagrliti sina, ali i kroz… »

Vesti dana »