Povezane vesti

Monfis zahvalan srpskim navijačima: "Pomogli su mi da pobedim"

Monfis zahvalan srpskim navijačima: "Pomogli su mi da pobedim"

Sportske.net 23.01.2022
Gael Monfis je danas u osmini finala Australijan opena izbacio Miomira Kecmanovića i u četvrtfinale odlazi bez izgubljenog seta. "Trudio sam se da budem agresivan, da mu ne dozvolim da diktira ritam. Servirao sam dobro… Bila je velika borba. Srećan… »
Okrenuo se ka Srbima - da vas čujem SAD! Monfis ih prozvao: Previše pričate, čuvajte se!

Okrenuo se ka Srbima - da vas čujem SAD! Monfis ih prozvao: Previše pričate, čuvajte se!

Mondo 23.01.2022
Gael Monfis se posle trijumfa "zahvalio" Srbima u Melburnu. Gael Monfis se posle trijumfa "zahvalio" Srbima u Melburnu. Miomir Kecmanović nije uspeo da prođe u drugu nedelju grend slema. Bio je blizu četvrtfinala Australijan opena, ali je tu… »
"Imam veću želju, više: Grizem!" Miomir Kecmanović prezadovoljan učešćem na Australijan openu

"Imam veću želju, više: Grizem!" Miomir Kecmanović prezadovoljan učešćem na Australijan openu

Sportal blic 23.01.2022
Iza je uspešna sedmica. Prvi put u karijeri je stigao do 4. kola jednog grend slema. U osmini finala je posle velike borbe . Imao je šansu Miša da dobije prva dva seta, ali ruka se stegla u ključnim trenucima i to se nije dogodilo. Ipak, nema za čim… »
"Imao sam pomoć Srba": Monfis otkrio kako su ga naši navijači motivisali da pobedi

"Imao sam pomoć Srba": Monfis otkrio kako su ga naši navijači motivisali da pobedi

Večernje novosti 23.01.2022
FOTO: AP/Tanjug Francuz je slavio sa maksimalnih 3:0 (7:5, 7:6(4), 6:3)), a vrlo lako su prva dva seta mogla da odu na drugu stranu. Na tribinama "DŽon Kejn arene" bio je veliki broj srpskih navijača koji su pružali podršku 77. igraču sveta, a… »
"Srbi, da vas čujem: Sada!" Monfis pobedio Kecmanovića, pa "pecnuo" naše navijače

"Srbi, da vas čujem: Sada!" Monfis pobedio Kecmanovića, pa "pecnuo" naše navijače

Sportal blic 23.01.2022
i igrali su meč osmine finala , a francuski veteran je uspeo da savlada našeg tenisera sa 3:0 po setovima. Zanimljivo, u trenutku velike drame Srbin je izgubio drugi set u taj-brejku, a onda je u završnici istog Francuz bio vidno iznerviran pre svega… »

Vesti dana »