Povezane vesti

Vučić: Naši snovi su jedina granica koju imamo

Vučić: Naši snovi su jedina granica koju imamo

Blic 23.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je snimak razgovora sa mašinovođom novog voza koji će saobraćati na liniji Beograd - Novi Sad. "Ponosan sam što smo zajedno pokazali da naši snovi zaista jesu jedina granica koju imamo", napisao je… »
Predsednik Vučić objavio novi snimak: Ponosan sam što smo pokazali da su naši snovi jedina granica (video)

Predsednik Vučić objavio novi snimak: Ponosan sam što smo pokazali da su naši snovi jedina granica (video)

Kurir 23.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram nalogu "avucic" novi video snimak iz brzog voza. Naime predsednik je sinoć gostovao na televiziji Pink za koju je dao intervju baš iz ovog voza. Na snimku se može videti kako predsednik… »
"Snovi stvaraju budućnost" Predsednik Vučić objavio snimak i poslao snažnu poruku građanima (video)

"Snovi stvaraju budućnost" Predsednik Vučić objavio snimak i poslao snažnu poruku građanima (video)

Srbija danas 23.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram nalogu novi video-snimak. Naime, predsednik je objavio video posvećen novom brzom vozu u kojem je sinoć dao intervju za Pink televiziju. Na prvim kadrovima ovekovečen je suster sa… »

Vesti dana »