Povezane vesti
SZO: Moguće je da se Evropa sa omikronom približava kraju pandemije
N1 Info 23.01.2022
Omikron soj koronavirusa koji bi mogao da zarazi 60 odsto Evropljana do marta, pokrenuo je novu fazu pandemije kovida-19 u regionu i mogao bi da ga približi kraju, ocenio je danas direktor SZO za Evropu. „Moguće je da se region približava kraju… »
SZO: Sa omikronom verovatan kraj pandemije u Evropi
IndeksOnline 23.01.2022
KOPENHAGEN – Omikron soj korona virusa koji bi mogao da zarazi 60 odsto Evropljana do marta pokrenuo je novu fazu pandemije kovida-19 u regionu i mogao bi da ga približi kraju, ocenio je danas direktor SZO za Evropu. “Moguće je da se region približava… »
Omikron donosi i završetak pandemije u Evropi?! Direktor SZO: Mislim da se približavamo kraju korone!
Kurir 23.01.2022
Omikron soj korona virusa koji bi mogao da zarazi 60 odsto Evropljana do marta pokrenuo je novu fazu pandemije kovida-19 u regionu i mogao bi da ga približi kraju, ocenio je danas direktor SZO za Evropu. "Moguće je da se region približava kraju… »
Vesti dana »
RHMZ upozorava: Poledica i novi sneg prave haos na putevima – oprez danas i narednih dana
Moj Novi Sad pre 31 minutajoš 16 povezanih
Sneg izazvao ozbiljne probleme u snabdevanju: Struja počela da stiže u opštinu Majdanpek i sela u mioničkom kraju
Mondo pre 6 minutajoš 7 povezanih
Trener Denvera odbrusio NBA zbog pravila i Jokića: „Najteže je gledati to“
Nova pre 1 satjoš 10 povezanih
Počinju "Nekršteni dani": Stara verovanja koja se vezuju za ovaj period
N1 Info pre 1 satjoš 2 povezane




