Povezane vesti

Raznežićete se kada vidite šta je Sloboda Mićalović rekla o ćerkama! A, evo u kakvom raju uživa s njima!

Raznežićete se kada vidite šta je Sloboda Mićalović rekla o ćerkama! A, evo u kakvom raju uživa s njima!

Svet & Skandal 24.01.2022
Jedna od naših najtraženijih i najlepših glumica, Sloboda Mićalović, čvrsto je rešila da ostane u Srbiji iako joj poslovne ponude iz inostranstva stižu sa svih strana, a za to kako kaže, ima i debele razloge. – Moj život je ovde, moja deca su… »
"Teško mi je": Sloboda Mićalović otkrila zašto neće karijeru u inostranstvu, pa spomenula i svoje bliznakinje

"Teško mi je": Sloboda Mićalović otkrila zašto neće karijeru u inostranstvu, pa spomenula i svoje bliznakinje

Mondo 24.01.2022
Glumica Sloboda Mićalović otkrila je zbog čega ne želi da gradi karijeru van Srbije. Glumica Sloboda Mićalović otkrila je zbog čega ne želi da gradi karijeru van Srbije. Glumica Sloboda Mićalović nakon 15 godina igranja mjuzikla "Čikago", svoju… »
Teško mi je! Sloboda Mićalović progovorila o preseljenju iz Srbije, pa priznala jednu stvar koja će rastužiti mnoge!

Teško mi je! Sloboda Mićalović progovorila o preseljenju iz Srbije, pa priznala jednu stvar koja će rastužiti mnoge!

Alo 24.01.2022
Sloboda je jedna od najpoznatijih srpskih glumica kojoj su mnoga vrata u inostranstvu otvorena. Glumica Sloboda Mićalović će se nakon 15 godina igranja oprostiti od mjuzikla "Čikago", a otkriva i zašto trenutno ne želi karijeru u inostranstvu. -… »

Vesti dana »