Povezane vesti

Taki treba da ide na štelovanje mozga! Najbolji drug Filipa Car žestoko opleo po ocu Maje Marinković: Treba da pomogne…

Taki treba da ide na štelovanje mozga! Najbolji drug Filipa Car žestoko opleo po ocu Maje Marinković: Treba da pomogne…

Kurir 24.01.2022
Radomir Marinković Taki je izneo niz optužbi na račun Filipa Cara. Naime, Taki je javno optužio Filipa da je nasilnik i da je fizički napao njegovu ćerku Maju Marinković. Nakon što je saznao šta je Taki rekao, za Pink.rs se oglasio Filipov drug… »
"Filip je tukao moju ćerku, uhvatila ga sa 4 devojke": Taki izneo šok detalje, otkrio i koliko para je davao Caru

"Filip je tukao moju ćerku, uhvatila ga sa 4 devojke": Taki izneo šok detalje, otkrio i koliko para je davao Caru

Mondo 24.01.2022
Otac Maje Marinković otkrio je detalje koji su se dešavali van javnosti i kamera rijaltiija. Otac Maje Marinković otkrio je detalje koji su se dešavali van javnosti i kamera rijaltiija. Radomir Taki Marinković, otac Maje Marinković, otkrio je… »
"Filip je tukao moju ćerku u Beču,: Al' sam mu oprostio" Taki izneo šokantne detalje: "Pozajmio sam Caru 2.500 evra, Maja ga…

"Filip je tukao moju ćerku u Beču,: Al' sam mu oprostio" Taki izneo šokantne detalje: "Pozajmio sam Caru 2.500 evra, Maja ga…

Blic 23.01.2022
Otac Maje Marinković, Radomir Taki Marinković, otkrio je da je Filip Car udario njegovu ćerku u Beču, te izneo detalje koji će zaintrigirati mnoge. Naime, kako Taki tvrdi, do sukoba između Maje i Cara došlo je kada ga je ona uhvatila na delu sa… »

Vesti dana »