Povezane vesti

Pešić povrdio ponudu Hala: "Mnogo sam razmišljao"

Pešić povrdio ponudu Hala: "Mnogo sam razmišljao"

Sportske.net 24.01.2022
Srpski napadač i fudbaler turskog Karagumruka Aleksandar Pešić ostaće u tom klubu do kraja sezone, potvrdio je na društvenim mrežama. Karagumruk je bio spreman da prihvati 1.5 miliona za svog najboljeg strelca koji je na stolu imao dvoipogodišnji… »
Pešić prelomio: Ostaje u Turskoj, odbio milione iz Engleske

Pešić prelomio: Ostaje u Turskoj, odbio milione iz Engleske

Nova 24.01.2022
Srpski napadač Aleksandar Pešić rešio je da ostane u turskom Karagumruku, iako je imao sjajnu ponudu engleskog Hala. Prethodno dana se govorilo o transferu najboljeg strelca Turske, ali je sve na kraju ostalo samo na priči. Pešić je skrenuo pažnju… »
Pioli posle derbija sa Juventusom govorio o Lazetiću, kakav je plan?

Pioli posle derbija sa Juventusom govorio o Lazetiću, kakav je plan?

Sportske.net 24.01.2022
Priča o transferu Marka Lazetića iz Crvene zvezde u Milan bliži se kraju. To je potvrdio i generalni direktor "crveno-belih" Zvezdan Terzić, a interesantnu izjavu dao je i trener Milana Stefano Pioli. Zlatan Ibrahimović zadobio je povredu u derbiju… »
Terzić otkrio, koliko je Zvezda zaradila ove sezone? Piksiju jasna poruka i poziv!

Terzić otkrio, koliko je Zvezda zaradila ove sezone? Piksiju jasna poruka i poziv!

Sportske.net 24.01.2022
Gostujući u Jutarnjem programu TV Prva, generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić govorio je o brojnim aktuelnim temama u klubu, ali i selektoru reprezentacije Srbije Draganu Stojkoviću. Govoreći o pojačanjima i prodajama igrača, funkcioner… »
Terzić: Od Lazetića i Petrovića prihodovali sedam miliona evra

Terzić: Od Lazetića i Petrovića prihodovali sedam miliona evra

Sportski žurnal 24.01.2022
U klubu smo doneli odliku da ne govorimo o dugu zato što je fudbalski biznis kompleksan - navodi prvi čovek Zvezde. Crvena zvezda više neće govori o zvaničnom klupskom dugu! Gostujući na TV Prva ovo je poručio prvi čovek kluba Zvezdan Terzić. -… »
Terzić: Učiniću sve da Borjan završi karijeru u Zvezdi i ostane u klubu

Terzić: Učiniću sve da Borjan završi karijeru u Zvezdi i ostane u klubu

Nova 24.01.2022
Sudbina Milana Borjana u Crvenoj zvezdi je neizvesna i pitanje njegovog ostanka je postala centralna tema, a prvi čovek Crvene zvezde Zvezdan Terzić ističe da golman ostaje u klubu. „Svesni smo da u današnje vreme društvene mreže i portali lako… »
Terzićeva poruka piksiju: Za ljubav je potrebno dvoje

Terzićeva poruka piksiju: Za ljubav je potrebno dvoje

Večernje novosti 24.01.2022
FOTO: M. Vukadinović Terzić je na TV Prva pričao o odnosu sa petom Zvezdinom zvezdom. - Moja obaveza je da branim interese Crvene zvezde. Ne može selektor da kaže, makar to bio Dragan Stojković Piksi, da je sada prvenstvo regularno kada je Partizan… »
Terzić progovorio o piksiju: ‘Za ljubav je potrebno dvoje! Lično sam mu čestitao, a on na ‘Marakanu’ ne dolazi već 15…

Terzić progovorio o piksiju: ‘Za ljubav je potrebno dvoje! Lično sam mu čestitao, a on na ‘Marakanu’ ne dolazi već 15…

Hot sport 24.01.2022
‘Moj sin radi u ozbiljnoj građevinskoj firmi. Istina je da smo on i ja stavili stan pod hipoteku zbog Zvezde!’ Generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić, gostovao je u jutarnjem programu TV Prva. Vodeći operativac aktuelnog šampiona Srbije… »
Terzić ponovo prozivao Piksija: Nije normalno da ne pošalje poruku

Terzić ponovo prozivao Piksija: Nije normalno da ne pošalje poruku

Nova 24.01.2022
Prvi čovek Crvene zvezde Zvezdan Terzić, po ko zna koji put je govorio o svom odnosu sa selektorom Srbije Draganom Stojkovićem Piksijem. Ponovo je istakao koliko mu je zasmetala Piksijeva izjava o regulranosti. „Sada je sve regularno, a kada je… »
Terzić o Piksiju: Ubeđivao sam ga da postane selektor, dogovorili smo ručak, a on nije došao... Ovo mi je posebno zasmetalo

Terzić o Piksiju: Ubeđivao sam ga da postane selektor, dogovorili smo ručak, a on nije došao... Ovo mi je posebno zasmetalo

Sportal blic 24.01.2022
, generalni direktor , govorio je o odnosu sa Fudbalskim savezom Srbije i kormilarom državnog tima, . Prilikom gostovanja u jutarnjem programu TV Prva, , Terzić je ponovodio da su mu zasmetale određene izjave koje je davao Stojkovi. - Ja sam generalni… »

Vesti dana »