Povezane vesti

"Zaključavala nas je u podrum, jele smo hleb sa poda" Ove poznate ličnosti su odrasle u domovima i hraniteljskim porodicama…

"Zaključavala nas je u podrum, jele smo hleb sa poda" Ove poznate ličnosti su odrasle u domovima i hraniteljskim porodicama…

Blic 24.01.2022
Postali su poznati i dostigli uspeh, a malo ko zna da su pojedine javne ličnosti u detinjstvu živele u siromaštvu i bedi, daleko od izobilja, a neki od njih odrasli su u domovima i hraniteljskim porodicama. Bivša učesnica rijalitija "Zadruga", Milica… »
Odrasli u domovima i hraniteljskim porodicama! Oni su propatili u detinjstvu: Tukli su ih, nisu imali za hleb i stalno su…

Odrasli u domovima i hraniteljskim porodicama! Oni su propatili u detinjstvu: Tukli su ih, nisu imali za hleb i stalno su…

Kurir 24.01.2022
Mnoge javne ličnosti prešli su preko trnja do zvezda. U detinjstvu su živeli u siromaštvu i bedi, daleko od izobilja u kome sada žive. Neki od njih odrasli su u domovima i hraniteljskim porodicama, a iako danas žive u luksuzu, ne zaboravljaju i ne… »
Ubila mi je samopouzdanje i zbog nje sam ovakva! Milica Kemez ponovo sve rasplakala iznoseći detalje o svom odrastanju!

Ubila mi je samopouzdanje i zbog nje sam ovakva! Milica Kemez ponovo sve rasplakala iznoseći detalje o svom odrastanju!

Alo 24.01.2022
Ženu koju je nazivala majkom ne krivi posle svega ni za šta. Milica Kemez i njena sestra Mirela odrasle su u hraniteljskoj porodici, a Milica je u rijalitiju sve ostavila bez teksta zbog teške životne priče. Ona nije krila da je imala bolno… »
"Govorila mi je da sam glupa, nije mi dala da upišem školu": Milica Kemez detaljno o paklu u hraniteljskoj porodici

"Govorila mi je da sam glupa, nije mi dala da upišem školu": Milica Kemez detaljno o paklu u hraniteljskoj porodici

Mondo 24.01.2022
Milica Kemez ne krije da je teško odrastala,a li ovi detalji su vrlo bolni. Milica Kemez ne krije da je teško odrastala,a li ovi detalji su vrlo bolni. Milica Kemez i njena sestra ostavljene su kao male i odrasle u hraniteljskoj porodici. Milicu smo… »

Vesti dana »