Povezane vesti

Stanojević: Maštamo o duploj kruni, ali sa realnim osnovama

Stanojević: Maštamo o duploj kruni, ali sa realnim osnovama

Sportski žurnal 24.01.2022
On je dodao i da posle odlaska Aleksandra Šćekića u Poljsku crno-beli traže pojačanje na poziciji zadnjeg veznog. - U Partizanu je pritisak i leti i zimi, na plus ili minus šest. Ne postoji razlika u radu jer mi je svaka utakmica ''na život'', tako… »
Stanojević o prelaznom roku: Nemamo luksuz za pet napadača, imamo tri-četiri pojačanja, ova pozicija je Prioritet

Stanojević o prelaznom roku: Nemamo luksuz za pet napadača, imamo tri-četiri pojačanja, ova pozicija je Prioritet

Sportal blic 24.01.2022
Trener , govorio je o pojačanjima koja bi mogla da stignu u Humsku tokom zimskog prelaznog roka. Nakon što je Aleksandar Šćekić napustio klub, šef stručnog štaba "parnog valjka" ističe da je prioritet dovođenje igrača na poziciji zadnjeg… »
Stanojević: Tražimo zadnjeg veznog, 3-4 igrača u fokusu

Stanojević: Tražimo zadnjeg veznog, 3-4 igrača u fokusu

N1 Info 24.01.2022
Trener Partizana Aleksandar Stanojević kaže da klub aktivno radi na dovođenju pojačanja za nastavak sezone, te da je prioritet angažman igrača na poziciji zadnjeg veznog. Crno-beli su ostali bez Aleksandra Šćekića na tom mestu, posle odlaska… »
Nemamo mi luksuz da dovodimo pet napadača: Stanojević hoće zadnjeg veznog, a jedna stvar ga je posebno obradovala!

Nemamo mi luksuz da dovodimo pet napadača: Stanojević hoće zadnjeg veznog, a jedna stvar ga je posebno obradovala!

Mondo 24.01.2022
Trener crno-belih Aleksandar Stanojević govorio je o pripremama i prelaznom roku. Trener crno-belih Aleksandar Stanojević govorio je o pripremama i prelaznom roku. Partizan je od nedelje na pripremama u Turskoj, a prvi utisci trenera Aleksandra… »

Vesti dana »