Povezane vesti

"Poslao sam poruku mateju, često gledam u telefon": Otac nestalog Splićanina i dalje želi samo jedno: "Hoću da mi nađu…

"Poslao sam poruku mateju, često gledam u telefon": Otac nestalog Splićanina i dalje želi samo jedno: "Hoću da mi nađu…

Blic 24.01.2022
- Oni su prijatelji niz godina. Ona je ćerka moje prijateljice. Video sam je nakon saslušanja u policiji i primetio koliko joj je sve ovo teško pada - tvrdi Nenad Periš na pitanje o Maji Sopti i dodaje da ne želi da se bavi spekulacijama već da… »
Za nestalim splićaninom se traga 25 dana! Otac: Sve mi izgleda kao košmar, molim boga da sutra nađem svog sina

Za nestalim splićaninom se traga 25 dana! Otac: Sve mi izgleda kao košmar, molim boga da sutra nađem svog sina

Kurir 24.01.2022
Nenad Periš otvorio dušu i kroz suze rekao da Matejevim sestrama pokušava da objasni kako da žive u ovoj situaciji, a da ni sam ne zna kako. Sve mi izgleda kao košmar! Živim za danas, molim boga za sutra da ga nađem. Imam porodicu, moram i na njih… »
Nenad Periš o nestanku: Uveren sam da su Matejevi prijatelji rekli sve policiji

Nenad Periš o nestanku: Uveren sam da su Matejevi prijatelji rekli sve policiji

Nova 24.01.2022
Matej Periš (27), nestao je u noći između 30. i 31. decembra prošle godine, kada je u majici kratkih rukava izašao iz beogradskog kluba "Gotik" ne javivši se čak ni šestorici prijatelja koji su bili u njegovom društvu. Otac nestalog mladića… »

Vesti dana »