Povezane vesti

Nije dočekao da ćerki proslavi punoletstvo: Umesto slavlja, spremaju sahranu! Očaj u porodici poginulog radnika iz…

Nije dočekao da ćerki proslavi punoletstvo: Umesto slavlja, spremaju sahranu! Očaj u porodici poginulog radnika iz…

Kurir 25.01.2022
Goran Kolundžija i Branislav Botić nastradali su juče u fabrici Agrosava u Šimanovicima kada je došlo do eksplozije kotla. U porodici Kolundžija u Šimanovcima juče je vladala tuga. Rođaci i komšije su dolazili da Goranovoj porodici izjave… »
Dve porodice zavijene u crno zbog nesreće! Goran planirao kćerkino punoletstvo, Branimirova žena ne prestaje da plače

Dve porodice zavijene u crno zbog nesreće! Goran planirao kćerkino punoletstvo, Branimirova žena ne prestaje da plače

Mondo 25.01.2022
Branislav Botić (36) iz Rume i Goran Kolundžija (45) iz Šimanovaca nastradali u stravičnoj nesreći u firmi "Agrosava", u pogonu namenjenom za proizvodnju hrane za pse i mačke. Njihov kolega je povređen. Branislav Botić (36) iz Rume i Goran… »
Deca ostala bez oca kad im je najpotrebniji: Brat Gorana poginulog u Šimanovcima van sebe znao sam da ne sluti na dobro (foto)

Deca ostala bez oca kad im je najpotrebniji: Brat Gorana poginulog u Šimanovcima van sebe znao sam da ne sluti na dobro (foto)

Kurir 25.01.2022
Branimir Botić (36) iz Rume i Goran Kolundžija (45) iz Šimanovaca nastradali su u nesreći koja se dogodila u skladištu fabrike koja se bavi proizvodnjom sredstava za zaštitu bilja "Agrosava" u Šimanovcima. Nesreća se dogodila u novoj hali, koja… »
"Kakav čovek je poginuo, bio je oličenje dobrote": Tuga za radnikom stradalim u eksploziji: "Sve je sam stvorio i borio se za…

"Kakav čovek je poginuo, bio je oličenje dobrote": Tuga za radnikom stradalim u eksploziji: "Sve je sam stvorio i borio se za…

Blic 25.01.2022
Branimir Botić (36) iz Rume koji je poginuo u eksploziji koja se dogodila u fabrici "Agrosava" u Šimanovcima, zajedno sa svom kolegom i Goranom Kolundžijom (45) iz Šimanovaca, prema rečima komšija bio je oličenje dobrote. Podsetimo, tragedija se… »
„Bio je oličenje dobrote“: Rođaci o radniku nastradalom u Šimanovcima

„Bio je oličenje dobrote“: Rođaci o radniku nastradalom u Šimanovcima

Nova 25.01.2022
Branimir Botić (36) iz Rume koji je poginuo u eksploziji koja se dogodila u fabrici "Agrosava" u Šimanovcima, zajedno sa svom kolegom i Goranom Kolundžijom (45) iz Šimanovaca, prema rečima komšija bio je oličenje dobrote. Podsetimo, tragedija se… »

Vesti dana »