Povezane vesti

Milanović: Ako neko glasa za sankcije Dodiku, za mene izdajnik

Milanović: Ako neko glasa za sankcije Dodiku, za mene izdajnik

Politika 25.01.2022
ZAGREB - Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da je srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik hrvatski sagovornik i da mu ne treba uvoditi sankcije, a za lidera najveće bošnjačke stranke Bakira Izetbegovića rekao da „kupuje… »
Milanović stao u odbranu Dodika Svako ko u Savetu EU glasa da mu se nametnu sankcije je za mene izdajnik!

Milanović stao u odbranu Dodika Svako ko u Savetu EU glasa da mu se nametnu sankcije je za mene izdajnik!

Kurir 25.01.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Milorad Dodik, srpski član Predsedništva BiH, širi etničku mržnju, ali i da od njega "ima puno gorih". Milanović je izjavio danas da svako onaj ko u Savetu EU glasa da se Miloradu Dodiku… »
Milanović: Ko glasa za sankcije Dodiku hrvatski je izdajnik

Milanović: Ko glasa za sankcije Dodiku hrvatski je izdajnik

Al Jazeera 25.01.2022
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz reda srpskog naroda nije etnonacionalist, nije šovinist, ne širi etničku mržnju, smatra predsjednik Hrvatske. Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz reda srpskog naroda Milorad Dodik hrvatski je… »
Milanović: Dodiku ne treba uvoditi sankcije, on je sagovornik Hrvatske

Milanović: Dodiku ne treba uvoditi sankcije, on je sagovornik Hrvatske

N1 Info 25.01.2022
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik hrvatski je sagovornik i ne treba mu uvoditi sankcije, a lider najveće bošnjačke stranke SDA Bakir Izetbegović "kupuje vreme" kako bi se izbori u BiH mogli održati po starom izbornom sistemu koji… »
Skandalozna izjava Zorana Milanovića: Republika Srpska je trebalo da bude vojno uništena

Skandalozna izjava Zorana Milanovića: Republika Srpska je trebalo da bude vojno uništena

Večernje novosti 25.01.2022
Predsednik i premijer Hrvatske - Proslava dana RS je najgore mogući izabrani datum, nakon njega su usledili grozni zločini i to slaviti kao sveto začeće jedne paradržave je politički nemoralno. RS je trebalo da bude vojno uništena. RS je nastala u… »
Milanović: Dodik širi etničku mržnju, ali ima gorih

Milanović: Dodik širi etničku mržnju, ali ima gorih

Sandžak haber 25.01.2022
Hrvatski predsjednik Zoran Milanović kazao je danas da se Hrvate u Bosni i Hercegovini cijelo vrijeme potkrada i laže te da je za Hrvate u BiH vitalan odnos u Federaciji BiH. “Od Dodika ima puno gorih. Jedan od mogućih sugovornika je Bakir… »
Zoran Milanović opet ima ispad: Republika Srpska je trebala biti vojno uništena! Slaviti sveto začeće paradržave je…

Zoran Milanović opet ima ispad: Republika Srpska je trebala biti vojno uništena! Slaviti sveto začeće paradržave je…

Kurir 25.01.2022
Predsednik Republike Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da svako onaj ko u Veću EU glasa da se Miloradu Dodiku nametnu sankcije za njega je izdajnik. Milanović je kazao da da u BiH od Dodika ima puno gorih. "Jedan od mogućih sagovornika je… »

Vesti dana »