Povezane vesti

Sofija Una se pokajala: Izblamirala sam se što sam imala s*ks sa Ivanom u Baru! Žestoko oplela po cimerima! Šok intervju

Sofija Una se pokajala: Izblamirala sam se što sam imala s*ks sa Ivanom u Baru! Žestoko oplela po cimerima! Šok intervju

Kurir 25.01.2022
Na opšte iznenađenje, misica Sofija Una Manić napustila je rijaliti "Bar" u ponedeljak uveče. Ona je dosta teško podnela otkaz, te u intervjuu za Kurir nije krila razočarenje zbog toga što je ispala iz trke za 30.000 evra. - Očigledno nepravda i… »
Bivša inspektorka oduševljena barom i iznenađena sofijinim otkazom: Ona je bila favorit, Svenov tata je privukao pažnju!

Bivša inspektorka oduševljena barom i iznenađena sofijinim otkazom: Ona je bila favorit, Svenov tata je privukao pažnju!

Mondo 25.01.2022
Lili smatra da je Sofija Una prerano ispala i iznenađena je da joj je publika dala najmanje glasova. Lili smatra da je Sofija Una prerano ispala i iznenađena je da joj je publika dala najmanje glasova. Rijaliti Bar sinoć je zauvek napustila misica… »
Da sam đavo sa dva roga, ne bi me toliko pljuvali! Misica razočarana u svoje bivše cimere, nije joj jasno zašto je ispala…

Da sam đavo sa dva roga, ne bi me toliko pljuvali! Misica razočarana u svoje bivše cimere, nije joj jasno zašto je ispala…

Kurir 25.01.2022
U sinoćnom izbacivanju rijalitija Bar, usled malog broja glasova publike otkaz je dobila Sofija Una Manić. Sofija Una bila je gošća Puls Bara gde je govorila o svom ispadanju ali i celokupnom utisku Bara. - Kasnim zbog Beograda, nemoguće je dobiti… »
Sofija Una šokirana ponašanjem barovaca: Oplela po takmičarima čim je ispala iz rijalitija - "čopor je učinio svoje"

Sofija Una šokirana ponašanjem barovaca: Oplela po takmičarima čim je ispala iz rijalitija - "čopor je učinio svoje"

Mondo 25.01.2022
Misica Sofija Una ostala je bez 30.000 evra i više nije u Baru. Misica Sofija Una ostala je bez 30.000 evra i više nije u Baru. Sinoć je iz rijaliti Bar usled malog broja glasova publike otkaz dobila Sofija Una Manić i tako ostala bez nagrade od… »
Bivša inspektorka Lili šokirana misicinim otkazom u Baru: Ona je meni bila favorit! U emisiji otkrila da li će ući u…

Bivša inspektorka Lili šokirana misicinim otkazom u Baru: Ona je meni bila favorit! U emisiji otkrila da li će ući u…

Kurir 25.01.2022
Današnja gošća pulsa Bara bila je bivša zadrugarka i inspektorka MUP Ljiljana Lili Stevanović, njoj su se u studiju pridružili Sofija Una Manić koja je dobila otkaz u Baru i Davor Darmanović. Pre početka emisije, Lili je imala prilike da popije… »

Vesti dana »