Povezane vesti

Stanković otkrio šta mu se dopalo kod Zvezdinih „klinaca“ posle Maribora

Stanković otkrio šta mu se dopalo kod Zvezdinih „klinaca“ posle Maribora

Nova 25.01.2022
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković kaže da je zadovoljan izdanjem svog tima u prvoj pripremnoj utakmici. Zvezda je odigrala nerešeno sa slovenačkim Mariborom 1:1, na pripremama u turskoj Antaliji. Stanković kaže da nije želeo da se bilo… »
Remi Zvezde i Maribora, pogađali Ohi i Mudrinski, Norvežanin već veliko pojačanje

Remi Zvezde i Maribora, pogađali Ohi i Mudrinski, Norvežanin već veliko pojačanje

Sportski žurnal 25.01.2022
Crvena zvezda odigrala prvi meč tokom priprema u Antaliji, šampion Srbije remizirao protiv slovenačkog Maribora. Prva prilika viđena je već u šestom minutu meča, a šansu da promeni rezultat imao je Radovan Pankov. Katai je uputio kvalitetan… »
Dejan Stanković: Mnogo dobrih stvari, ali ima i onih koje treba ispraviti

Dejan Stanković: Mnogo dobrih stvari, ali ima i onih koje treba ispraviti

Sportski žurnal 25.01.2022
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je na prijateljskoj utakmici protiv Maribora video dosta dobrih stravi, ali i one koje treba popraviti. „Danas sam video mnogo dobrih stvari, ali i dosta onih koje su zamaskirane umorom. Naravno, ima tu… »
Ohijev prvenac u dresu Zvezde za remi crveno-belih i Maribora

Ohijev prvenac u dresu Zvezde za remi crveno-belih i Maribora

Nova 25.01.2022
Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su sa Mariborom 1:1, u prvoj kontrolnoj utakmici pred nastavak sezone u turskoj Antaliji. Srpski prvak odlučio je da provede cele tri nedelje u Turskoj, zbog strožih kovid protokola na Kipru i otežane situacije sa… »
Stanković otkrio šta je Zvezda dobila sa Ohijem

Stanković otkrio šta je Zvezda dobila sa Ohijem

Sportske.net 25.01.2022
Odmah po završetku prve Zvezdine kontrolne utakmice na pripremama u Antaliji protiv Maribora /1:1/, trener Dejan Stanković je izneo svoje utiske. ''Drago mi je što je bila prava takmičarska utakmica. Znamo da smo mnogo radili, ja sam zadovoljan… »
"Neke stvari ne smeju da se dešavaju": Stanković ima šta da prigovori fudbalerima Zvezde

"Neke stvari ne smeju da se dešavaju": Stanković ima šta da prigovori fudbalerima Zvezde

Večernje novosti 25.01.2022
FK Crvena zvezda - Dosta mladih igrača se našlo na terenu. Neke od njih smo i odmorili, jer nismo želeli da rizikujemo da se bilo ko povredi. Minutaža je bila podeljena, pa je tako jedan deo ekipe odigrao 45 minuta, dok je ostatak tima proveo u igri… »
Ohi već oduševljava "delije": Prva kontrolna utakmica i odmah gol (video)

Ohi već oduševljava "delije": Prva kontrolna utakmica i odmah gol (video)

Večernje novosti 25.01.2022
TV Arena sport Dejan Stanković je odlučio da startnu postavu čine Popović, Gajić, Eraković, Pankov, Gobeljić, Krstičić, Stanić, Ivanić, Falko, Katai i Ohi. I, iako su crveno-beli prvi pripretili, a umalo da prednost donese Pankov, uvodni gol na… »

Vesti dana »