Povezane vesti
Janković: I posle izbora treba da živimo zajedno
RTV 25.01.2022
NOVI SAD - Poruka poverenice za zaštitu ravnopravnosti Brankice Janković svim političkim strankama je da i posle izbora treba da živimo zajedno i imamo Parlament u kome će se čuti različita mišljenja. Olako se optužuju politički protivnici i njihov… »
Poverenica: Argumentovane rasprave ustupile mesto uvredama i poniženjima
Nova 25.01.2022
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković ocenila je da argumentovana rasprava i iznošenje stavova o različitim političkim i društvenim pitanjima "prosto više ne postoje". „Oni su ustupili mesto međusobnim uvredama, poniženjima, jer valjda… »
Poverenica: Argumentovana rasprava prosto više ne postoji
Novi magazin 25.01.2022
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković ocenila je danas da argumentovana rasprava i iznošenje stavova o različitim političkim i društvenim pitanjima "prosto više ne postoje". "Oni su ustupili mesto međusobnim uvredama, poniženjima, jer… »
Vesti dana »
Tramp preti Teheranu zbog Ormuskog moreuza, najavio gađanje mostova i elektrana
Južne vesti pre 36 minutajoš 37 povezanih
Kardinal Nemet u Uskršnjoj poslanici: Kuda ide ovaj svet, noć i tama vladaju, srca su nam kamena
Beta pre 8 satijoš 21 povezana
Evropske demokrate: Bratina da povuče šokantnu izjavu o studentima, ili da bude smenjen
Radio 021 pre 7 satijoš 13 povezanih
EES sistem: Od 10. aprila treba računati sa višečasovnim zadržavanjem na granicama EU
Vreme pre 5 satijoš 10 povezanih




