Povezane vesti

Savez 90/Zelenih Srbije ima novog predsednika stranke, najavili izlazak na izbore

Savez 90/Zelenih Srbije ima novog predsednika stranke, najavili izlazak na izbore

Blic 26.01.2022
Stranka Savez 90/Zelenih Srbije predstavila je danas novog predsednika stranke Stevana Vlajića i najavila učešće na izborima 3. aprila. Vlajić je rekao da će stranka narednih dana organizovati sastanak, pre svega, sa inicijativom "Ne davimo Beograd"… »
Stevan Vlajić na čelu Saveza 90/Zeleni Srbije

Stevan Vlajić na čelu Saveza 90/Zeleni Srbije

Nova 26.01.2022
Dosadašnji koordinator inicijative Zeleni Presek Stevan Vlajić, koji je postao predsednik organizacije Savez 90/Zeleni Srbije, iskazao je danas spremnost na prirodnu saradnju s drugim udruženjima zelene orijentacije, pre svega sa Ne davimo Beograd i… »
Stevan Vlajić, predsednik Saveza 90/Zeleni Srbije vidi taj savez na listi „Moramo“

Stevan Vlajić, predsednik Saveza 90/Zeleni Srbije vidi taj savez na listi „Moramo“

Danas 26.01.2022
Savez 90/Zeleni Srbije predstavio je danas, u prostorijama stranke u Beogradu, svog novog predsednika Stevana Vlajića, koji je na toj poziciji nasledio Đuru Vlaškalića. Vlajić, po zanimanju strateg političkog marketinga, u obraćanju medijima naveo… »
Tvorac Belog Preletačevića: Manojlović idealan predsednički kandidat

Tvorac Belog Preletačevića: Manojlović idealan predsednički kandidat

Nova 26.01.2022
Stevan Vlajić, predsednik stranke Savez 90/Zelenih Srbije, u javnosti poznatiji kao tvorac lika Belog Preletačevića i njegove kampanje za predsedničke izbore 2017. godine, izjavio da je idealan predsednički kandidat Savo Manojlović. On je za Danas… »
Stevan Vlajić: Moj prvi potez je razgovor sa Ne davimo Beograd

Stevan Vlajić: Moj prvi potez je razgovor sa Ne davimo Beograd

Danas 25.01.2022
Savez 90/Zelenih Srbije izaći će na izbore 3. aprila na svim niovima a prvi potez kao predsednika biće mi razgovor sa prirodnim partnerima, Dobricom Veselinovićem i Radomirom Lazovićem, iz pokreta „Ne davimo Beograd“ o saradnji u Beogradu –… »

Vesti dana »