Povezane vesti

Jeo je po 5 pljeskavica, imao 169 kilograma: Darko Lazić skinuo 109 kilograma, a ovaj režim ishrane mu je pomogao

Jeo je po 5 pljeskavica, imao 169 kilograma: Darko Lazić skinuo 109 kilograma, a ovaj režim ishrane mu je pomogao

Mondo 26.01.2022
Pevač Darko Lazić napravio je neverovatnu transformaciju, a evo kako je to uspeo. Pevač Darko Lazić napravio je neverovatnu transformaciju, a evo kako je to uspeo. Pevač Darko Lazić dugo je imao problema sa velikim viškom kilograma. To mu je u… »
"Smršao sam 109 kilograma": Darko Lazić imao169, a ona usledila šok transformacija: Ovo je njegov jelovnik

"Smršao sam 109 kilograma": Darko Lazić imao169, a ona usledila šok transformacija: Ovo je njegov jelovnik

Blic 26.01.2022
Folker Darko Lazić podvrgao se operaciji želuca kako bi skinuo višak kilograma. On je, kako je ispričao, uz pomoć posebnog režima ishrane uspeo da smrša 109 kilograma. - Išao sam na operaciju želuca pre godinu dana i izgubio sam 109 kilograma… »
Imao je 169 KG, jeo po 5 pljeskavica, pomfrit, slatkiše Darko smršao 109 KG, istopio se, sad jede kao beba! Ovo je njegov…

Imao je 169 KG, jeo po 5 pljeskavica, pomfrit, slatkiše Darko smršao 109 KG, istopio se, sad jede kao beba! Ovo je njegov…

Kurir 26.01.2022
Darko Lazić dugo je kuburio sa viškom kilograma, koji su mu u jednom trenutku i ugrozili život. Posle operacije želuca on je sasvim drugi čovek. Uz pomoć posebnog režima ishrane uspeo je da smrša čak 109 kilograma, a danas ima liniju manekena… »

Vesti dana »