Povezane vesti

Medvedev pomenuo Novaka a publika zviždala

Medvedev pomenuo Novaka a publika zviždala

Politika 26.01.2022
MELBURN - Ne znam da li će publici da se dopadne ovo što ću reći, ali pitao sam sebe kada mi nije išlo: „Šta bi Novak uradio u ovom momentu”?, rekao je Rus Danil Medvedev u razgovoru na terenu sa Džimom Kurijerom po plasmanu u polufinale… »
“Samo sam rekao, budi kao Novak”: Medvedev oduševio i na konferenciji, imao poruku i za publiku (VIDEO)

“Samo sam rekao, budi kao Novak”: Medvedev oduševio i na konferenciji, imao poruku i za publiku (VIDEO)

Vesti online 26.01.2022
Danil Medvedev plasirao se u polufinale Australijan opena pošto je pobedio Feliksa Ože Aljasima sa 3:2, a posle meča, oduševio je mnoge navijače u Srbiji iskrenim intervjuom. Medvedev je posle meča otkrio da je tada pomislio na Novaka Đokovića, a… »
Neverovatni Medvedev “preživeo Kanađanina! Rus posle velike drame do polufinala Australijan opena

Neverovatni Medvedev “preživeo Kanađanina! Rus posle velike drame do polufinala Australijan opena

Vesti online 26.01.2022
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u polufinale Australijan opena, pošto je danas posle prekreta i pet setova pobedio Kanađinana Feliksa Ože-Alijasima 6:7 (4-7), 3:6, 7:6 (7-2), 7:5, 6:4. Ože-Alijasim odlično je otvorio meč, vodio sa 2-0… »
Cicipas u polufinalu Australijan opena

Cicipas u polufinalu Australijan opena

Vesti online 26.01.2022
Grčki teniser Stefanos Cicipas plasirao se u polufinale Australijan opena, pošto je pobedio Italijana Janika Sinera sa 3:0 (6:3, 6:4, 6:2). Cicipas je do trećeg polufinala Melburna u karijeri došao posle skoro dva sata igre. Rival Cicipasu u borbi za… »
Medvedev pravo u metu - zašto Novak, a ne Rodžer ili Rafa?

Medvedev pravo u metu - zašto Novak, a ne Rodžer ili Rafa?

Sportske.net 26.01.2022
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u polufinale Australijan opena velikom pobedivši Feliksa Ože-Alijasima posle više od četiri i po sata igre, a nakon trijumfa tema je bio i srpski as Novak Đoković, koji ove sezone silom prilika ne igra u… »
Kakav kralj! Medvedev matirao bahatu publiku kojoj smeta što je "hteo da bude kao Novak Đoković" (video)

Kakav kralj! Medvedev matirao bahatu publiku kojoj smeta što je "hteo da bude kao Novak Đoković" (video)

Večernje novosti 26.01.2022
Australian open TV Podsetimo, tokom intervjua na samom terenu, a koji je vodio DŽim Kurijer, Medvedev je upitan kako je "prelomio" u glavi pomenutu situaciju kada je njegov rival imao meč loptu. Rus je tada iskreno rekao: - Ne znam da li će se ovo što… »
Medvedev ponovo o Novaku: ‘Setio sam se njega i pomislio šta bi uradio’

Medvedev ponovo o Novaku: ‘Setio sam se njega i pomislio šta bi uradio’

Hot sport 26.01.2022
Danijel Medvedev je posle pobede nad Feliksom Ože Alijasimom, na konferenciji za medije pomenuo Novaka Đokovića. Ruski teniser je posle velike borba u pet setova istakao da na pitanje šta mu je bilo u glavi dok se suočavao sa meč loptom, a on je… »
"Rekao sam sebi: Šta bi Novak uradio?" Medvedev spomenuo Đokovića, cela arena ga izviždala /video/

"Rekao sam sebi: Šta bi Novak uradio?" Medvedev spomenuo Đokovića, cela arena ga izviždala /video/

Sportal blic 26.01.2022
Triler meč gledali smo danas na Australijan openu, kada je . Ipak, posle meča, ruski teniser je dao zanimljivu izjavu, posle čega su ga navijači izviždali. Iako ga je Kanađanin imao u šaci, Danil je uspeo da se izvuče iz kandži minusa (0:2)… »
Navijači primetili veliki problem kod Nadala, a još 2016. je potrošio više hiljada evra da sakrije nedostatak

Navijači primetili veliki problem kod Nadala, a još 2016. je potrošio više hiljada evra da sakrije nedostatak

Sportal blic 26.01.2022
plasirao se u polufinale nakon pobede nad . Kanadski teniser je u pet setova izgubio od španskog tenisera, 6:3, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3. Evidentni su kod Nadala bili zdravstveni problemi, koji je zbog stomaka tražio medicinski tajm-aut, nakon čega je… »
Medvedev bodrio sebe: Budi Novak, pokaži mu da si bolji

Medvedev bodrio sebe: Budi Novak, pokaži mu da si bolji

Nova 26.01.2022
Ruski teniser Danil Medvedev prošao je u polufinale Australijan opena, a nakon neizvesnog meča otkrio je šta je bilo ključno za pobedu. Medvedev je pobedio Kanađanina Feliksa Ože-Alijasima nakon preokreta i pet uzbudljivih setova, a odmah nakon… »
"Rekao sam to, oni su zviždali" Medvedev objasnio zašto je pomenuo Đokovića na AO i "isprovocirao"

"Rekao sam to, oni su zviždali" Medvedev objasnio zašto je pomenuo Đokovića na AO i "isprovocirao"

Sportal blic 26.01.2022
Posle velikog preokreta je u pet setova porazio Feliksa Ože-Alijasima i plasirao se u polufinale Australijan opena, a potom . Na terenu je to učinio drugi teniser sveta, kada je u intervjuu nakon meča objasnio kako je smogao snage da se vrati. I na… »
Što sam pominjao Novaka? Jer rafe i rodžera nema! Zviždali mu zbog Đokovića, odgovorio im - Evo zašto baš Nole!

Što sam pominjao Novaka? Jer rafe i rodžera nema! Zviždali mu zbog Đokovića, odgovorio im - Evo zašto baš Nole!

Mondo 26.01.2022
Rus je i na konferenciji za novinare govorio o tome što je pobedio "kao Novak Đoković", kako je rekao pred svima i naljutio Australijance. Rus je i na konferenciji za novinare govorio o tome što je pobedio "kao Novak Đoković", kako je rekao pred… »
Australija mrzi Novaka? Medvedev spomenuo Đokovića posle drame, doživeo sramnu reakciju publike

Australija mrzi Novaka? Medvedev spomenuo Đokovića posle drame, doživeo sramnu reakciju publike

Večernje novosti 26.01.2022
FOTO: Tanjug Medvedev je rekao da je u prelomnim trenucima meča razmišljao o Novaku Đokoviću, a to je izazvalo burnu reakciju navijača - čuli su se glasni zvižduci sa tribina. - Pitao sam se šta bi Novak uradio, ne znam da li će se to svideti… »
Medvedeva izviždali zbog Đokovića: Rekao sam sebi, šta bi Novak uradio?

Medvedeva izviždali zbog Đokovića: Rekao sam sebi, šta bi Novak uradio?

Nova 26.01.2022
Danil Medvedev spomenuo je Novaka Đokovića posle pobede u četvrtfinalu Australijan opena. Feliks Ože-Alijasim odigrao je spektakularan meč protiv Danila Medvedeva u četvrtfinalu Australijan opena, ali je ostao bez podviga karijere – Rus je… »
VIDEO Pirueta Medvedeva postala hit: Rus izveo najluđi potez turnira – uzalud

VIDEO Pirueta Medvedeva postala hit: Rus izveo najluđi potez turnira – uzalud

Nova 26.01.2022
Koliko je bilo teško Danilu Medvedevu da pronađe pravi ritam protiv Feliksa Ože-Alijasima (7:6 (4), 6:3, 6:7 (2), 5:7, 4:6) svedoči i jedan potez na mreži. Na kraju je Rus uspeo da izbori mesto u polufinalu. Napravio je pravu baletsku piruetu nakon… »
Šmekerski! Zviždali mu zbog Novaka, a Medvedev pokazao kakav je car: Jednim potezom pored terena nas je sve kupio! Video

Šmekerski! Zviždali mu zbog Novaka, a Medvedev pokazao kakav je car: Jednim potezom pored terena nas je sve kupio! Video

Mondo 26.01.2022
Ni skoro pet sati tenisa mu nije slomilo duh, Danil Medvedev je veliki šampion! Ni skoro pet sati tenisa mu nije slomilo duh, Danil Medvedev je veliki šampion! Danil Medvedev je preživeo neverovatno četvrtfinale! Gubio je 2:0 u setovima od Feliksa… »
“Možda vam se neće svideti, ali setio sam se Novaka”: Gospodske reči Medvedeva i sramna reakcija Australijanaca

“Možda vam se neće svideti, ali setio sam se Novaka”: Gospodske reči Medvedeva i sramna reakcija Australijanaca

Vesti online 26.01.2022
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u polufinale Australijan opena pošto je posle velikog preokreta savladao Kanađanina Feliksa Ože Aljasima sa 3:2. Medvedev je odigrao neverovatan meč u kojem je uspeo da se vrati posle 2:0, a posle meča… »
Pogledajte sramnu reakciju Australijanaca kada je Medvedev pomenuo Novaka (VIDEO)

Pogledajte sramnu reakciju Australijanaca kada je Medvedev pomenuo Novaka (VIDEO)

Vesti online 26.01.2022
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u polufinale Australijan opena pošto je posle velikog preokreta savladao Kanađanina Feliksa Ože Aljasima sa 3:2, a posle meča tokom davanja intervjua usledila je burna reakcija publike na sam pomen Novaka… »
Publika izviždala Danila zbog spominjanja Novaka (VIDEO)

Publika izviždala Danila zbog spominjanja Novaka (VIDEO)

N1 Info 26.01.2022
Posle velikog preokreta i pobede protiv Feliksa Ože-Alijasima u četvrtfinalu Australijan opena, ruski teniser Danil Medvedev je rekao da je u teškim momentima razmišljao šta bi Novak Đoković uradio, što je prouzrokovalo zvižduke na tribinama Rod… »
Kako se Medvedev "pretvorio" u Đokovića, dobio salve zvižduka kad je pomenuo Srbina!

Kako se Medvedev "pretvorio" u Đokovića, dobio salve zvižduka kad je pomenuo Srbina!

Sportske.net 26.01.2022
Danil Medvedev je u polufinalu Australijan opena, dobio je Feliksa Ože-Alijasima posle iscrpne borbe od 4 sata i 38 minuta. Spasio je i meč loptu. O čemu je razmišljao kada je bio na rubu poraza? Jasno je, samo je trebalo da razmišlja kao Novak… »
Medvedev posle velikog preokreta i pet setova u polufinalu Australijan opena

Medvedev posle velikog preokreta i pet setova u polufinalu Australijan opena

Beta 26.01.2022
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se danas u polufinale Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedio devetog igrača sveta Feliksa Ožea-Alijasima posle preokreta i pet setova, 6:7, 3:6, 7:6, 7:5, 6:4. Drugi teniser sveta pobedio je… »
Medvedev spasio meč loptu i slavio u istorijskom duelu!

Medvedev spasio meč loptu i slavio u istorijskom duelu!

Sportske.net 26.01.2022
Srbija je navijala za Feliksa Ože-Alijasima koji je umalo napravio veliko iznenađenje. Danil Medvedev je gubio sa 2:0 u setovima, spasio i meč loptu i na kraju pobedio. Bilo je redom 7:6 (4), 6:3, 6:7 (2), 5:7 i 4:6. Medvedev nije bio toliko siguran na… »
Sa praga eliminacije do polufinala: Medvedev okrenuo FAA!

Sa praga eliminacije do polufinala: Medvedev okrenuo FAA!

N1 Info 26.01.2022
Na pragu eliminacije bio je Danil Medvedev, ali se plasirao u polufinale Australijan opena! Ruski teniser je spasao meč loptu Feliksa Ože-Alijasima u četvrtom setu i na kraju slavio sa 6:7 (4), 3:6, 7:6 (2), 7:5, 6:4. Izuzetno uzbudljiv i kvalitetan… »
Neviđen potez medvedeva: Ceo svet se pita zbog čega je izveo piruetu na teniskom terenu, ovako nešto još nismo videli…

Neviđen potez medvedeva: Ceo svet se pita zbog čega je izveo piruetu na teniskom terenu, ovako nešto još nismo videli…

Sportal blic 26.01.2022
, a ruski teniser je izveo nešto veoma zanimljivo. Iako ga je Kanađinin imao u šaci, Danil je uspeo da se izvuče i produži meč u četvrti set. Upravo je u tim trenucima, kada je imao čak dva seta minusa, Medvedev pokušao da uradi nešto krajnje… »
"Denisu je teško da prihvati poraz" Nadal odgovorio na prozivke Šapovalova: On greši!

"Denisu je teško da prihvati poraz" Nadal odgovorio na prozivke Šapovalova: On greši!

Sportal blic 25.01.2022
plasirao se u polufinale nakon pobede nad . Kanadski teniser je u pet setova izgubio od španskog tenisera, 6:3, 6:4, 4:6, 3:6, 6:3. Šapovalov je objasnio svoju “pobunu” na Rod Lejver areni, bilo je očigledno da Nadal dobija određene povlastice u… »

Vesti dana »