Povezane vesti
Direktor GSP: 125 vozača nam je na bolovanju, morali smo da redukujemo broj polazaka
Radio 021 26.01.2022
Direktor Gradskog saobraćajnog preduzeća Ivan Radojičić kaže da je 125 vozača GSP u ovom trenutku na bolovanju. Radojičić reaguje nakon redukcije polazaka na gradskim linijama, koja je na snazi od jutros, a na koju je reagovala i opoziciona Narodna… »
Novi Sad: Otkazuju se polasci autobusa zbog zaraženih vozača kovidom, gradonačelnik ćuti
Danas 26.01.2022
Zbog pogoršane epidemiološke situacije i velikog broja vozača koji su na bolovanju, JGSP “Novi Sad” je saopštio da je primoran da od srede, 26. januara, otkaže pojedine polaske autobusa na gradskim linijama. Direktor GSP-a Ivan Radojičić sopštio je da je… »
U Novom Sadu restrikcije u gradskom prevozu
Danas 26.01.2022
Zbog pogoršane epidemiološke situacije i velikog broja vozača koji su na bolovanju, JGSP “Novi Sad” je je saopštio da je primoran da od danas otkaže pojedine polaske autobusa na gradskim linijama. U tom gradskom preduzeću za sada nisu mogli da kažu… »
Vesti dana »
"Pregovori sa Iranom vrlo brzo!" Ponovo se oglasio Tramp
Večernje novosti pre 2 satajoš 55 povezanih
Odlazak Duška Vujoševića: Košarka izgubila veliko trenersko ime
N1 Info pre 54 minutajoš 35 povezanih
Došao je do granice i rekao: "Nemam papire, ali moram na Draženovu sahranu" i u Hrvatskoj su cenili Duška: "Zakazivao treninge u 6 ujutro, a ko ne bi došao..."
Kurir pre 59 minutajoš 92 povezane
Vremenska prognoza Srbije: sunčano sa kratkotrajnom kišom i mrazem, temperature do 15 stepeni
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 43 povezane



