Povezane vesti

Dragović: Moramo da pobedimo u svih 16 utakmica da bismo prestigli Partizan

Dragović: Moramo da pobedimo u svih 16 utakmica da bismo prestigli Partizan

Nova 26.01.2022
Aleksandar Dragović nije igrao u prvoj pripremnoj utakmici Crvene zvezde zbog lakše povede, ali se vraća u pogon i najavljuje visoke ambicije u prolećnom delu sezone. „Dobro se osećam, osetio sam bol u zadnjoj loži na treningu, pa sam u dogovoru… »
Dragović se vratio i poslao jaku poruku zvezdašima!

Dragović se vratio i poslao jaku poruku zvezdašima!

Sportske.net 26.01.2022
Defanzivac Crvene zvezde Aleksandar Dragović vratio se treninzima nakon sitne povrede zadnje lože i u nastavku priprema će igrati važnu ulogu pred izazovan prolećni deo sezone. "Dobro se osećam. Osetio sam bol u zadnjoj loži na treningu, pa sam u… »
Igramo 16 utakmica i svaku moramo da pobedimo: Komandant odbrane Crvene zvezde se vraća u tim!

Igramo 16 utakmica i svaku moramo da pobedimo: Komandant odbrane Crvene zvezde se vraća u tim!

Mondo 26.01.2022
Uskoro se vraća na teren komandant odbrane crveno-belih i jasno mu je da nema mesta kiksevima. Uskoro se vraća na teren komandant odbrane crveno-belih i jasno mu je da nema mesta kiksevima. Pripreme Crvene zvezde u Antaliji počele su d uelom sa… »
Evo zašto Dragović nije igrao protiv maribora: Delije ne treba da brinu, austrijski reprezentativac se brzo vraća u tim!

Evo zašto Dragović nije igrao protiv maribora: Delije ne treba da brinu, austrijski reprezentativac se brzo vraća u tim!

Hot sport 26.01.2022
Brzo će se oporaviti. Fudbaleri Crvene zvezde borave u Antaliji, gde se pripremaju za prolećni deo sezone. Jedan od najstandardnijih šrafova u defanzivnoj liniji crveno-belih Aleksandar Dragović, propustio je prvi meč na pripremama iz preventivnih… »
Dragović: Cilj na proleće - svih na 16 pobeda

Dragović: Cilj na proleće - svih na 16 pobeda

Sportski žurnal 26.01.2022
Istakao je defanzivac Crvene zvezde da je tempo treninga jak, pa vreme za odmor svima dobro dođe. "Dobro se osećam, osetio sam bol u zadnjoj loži na treningu, pa sam u dogovoru sa stručnim štabom propustio utakmicu protiv Maribora, ali se već sutra… »
Dragović: Znamo šta nam je cilj, mislim da smo na dobrom putu

Dragović: Znamo šta nam je cilj, mislim da smo na dobrom putu

Večernje novosti 26.01.2022
FOTO: M. Vukadinović Možda je mnoge navijače iznenadilo to što reprezentativac Austrije nije igrao protiv Maribora (1:1). Sjajni štoper je otkrio da je u pitanju bila sitna povreda i da je sada sve u najboljem redu. - Dobro se osećam. Osetio sam bol… »

Vesti dana »