Povezane vesti
Hrvatski reper sramno vređao ubijenu srpsku devojčicu
Nova 26.01.2022
Veliku prašinu u Hrvatskoj podigao je novi album rep dvojca "Tram 11" na kojem se uglavnom propagira mržnja prema svakome ko se ne slaže s njihovim stavovima Jedan od članova grupe, Srđan Ćuk, često na mrežama objavljuje neprimeren sadržaj, gde uglavnom… »
Skandal! Poznati hrvatski reper peva sramne stihove o Jasenovcu, Balaševiću, ćirilici, a vređa i ubijenu srpsku devojčicu
Blic 26.01.2022
General Woo i Target, iz vukovarsko-zagrebačkog rep dvojca Tram 11, jednog od pionira hrvatske hip-hop scene, poslednjih dana pune medijske stupce svojim ultra-desničarskim ispadima i promovisanjem albuma čiji stihovi pršte mržnjom i uvredama. Ovaj… »
Vesti dana »
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležavaju godinu dana od početka blokade ovog fakulteta
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 3 satajoš 3 povezane
Tramp navodno Zelenskom dao rok od nekoliko dana za odgovor na američki mirovni plan
Danas pre 3 satajoš 1 povezana



