Povezane vesti

Drugovi ubijenog Miloša neutešni na godišnjicu: Čuvamo te u srcima

Drugovi ubijenog Miloša neutešni na godišnjicu: Čuvamo te u srcima

Nova 27.01.2022
Na današnji dan, pre tri godine, ubijen je student Miloš Mileusnić iz Čačka, kada ga je u ulici Dimitrija Tucovića u Beogradu, iz čista mira, nožem izbo Neđeljko Đurović. Drug i cimer ubijenog studenta Filip Bjelić u razgovoru za Nova.rs… »
Apelacioni sud razmatrao žalbe na presudu Đuroviću

Apelacioni sud razmatrao žalbe na presudu Đuroviću

Dnevnik 27.01.2022
BEOGRAD: Apelacioni sud u Beogradu razmatrao je danas žalbe na prvostepenu presudu kojom je lane u septembru Neđeljko Đurović (31) osuđen na 30 godina zatvora za ubistvo studenta Miloša Mileusnića (24) u januaru 2019. godine ispred zgrade u Ulici… »
Bolna ispovest sestre ubijenog mileusnića: Još čujem poslednje reči brata, nisam se suočila sa monstrumom koji mi ga je…

Bolna ispovest sestre ubijenog mileusnića: Još čujem poslednje reči brata, nisam se suočila sa monstrumom koji mi ga je…

Kurir 27.01.2022
Aleksandra Mileusnić iz Čačka, tog 27. januara 2019. godine, izgubila je brata Miloša (24) jer ga je iz obesti ubio Neđeljko Đurović. Tri godine nakon zločina Aleksandra i njena porodica žive u najvećom bolu. Dane provodi u sobi svoga brata… »
Apelacioni sud razmatrao žalbu Neđeljka Đurovića za ubistvo studenta iz Čačka

Apelacioni sud razmatrao žalbu Neđeljka Đurovića za ubistvo studenta iz Čačka

Nova 27.01.2022
Apelacioni sud u Beogradu razmatrao je danas žalbe na prvostepenu presudu kojom je lane u septembru Neđeljko Ðurović (31) osuđen na 30 godina zatvora za ubistvo studenta Miloša Mileusnića (24) u januaru 2019. godine ispred zgrade u Ulici Dimitrija… »
„Anđele, da li nas gledaš ovako tužne“: Tri godine od ubistva studenta iz Čačka

„Anđele, da li nas gledaš ovako tužne“: Tri godine od ubistva studenta iz Čačka

Nova 27.01.2022
Anđele, da li nas gledaš ovako tužne, zapitao se dr Goran Mileusnić, otac brutalno ubijenog studenta Miloša iz Čačka, pre tri godine. Njega je bez ikakvog razloga i povoda na današnji dan nožem izbo Neđeljko Đurović u Ulici Dimitrija Tucovića… »
"Uneo mi se u lice i rekao: 'šta je bilo?!'" Potresna ispovest oca Miloša Mileusnića nakon što je "ubica s Tvitera" uložio…

"Uneo mi se u lice i rekao: 'šta je bilo?!'" Potresna ispovest oca Miloša Mileusnića nakon što je "ubica s Tvitera" uložio…

Blic 27.01.2022
- Ne znam samo na šta se žali. Na to što mi je ubio dete?! - iznenađen je Mileusnić i dodaje da je Đurović osuđen na osnovu dokaza Ubistvo Miloša Mileusnića, studenta iz Čačka, dogodilo se pre tačno tri godine u Beogradu. O zločinu, presudi… »

Vesti dana »