Povezane vesti

Pogledajte kako je Marinko Rokvić proslavio poslednji rođendan! Reči njegovog sina kidaju dušu!

Pogledajte kako je Marinko Rokvić proslavio poslednji rođendan! Reči njegovog sina kidaju dušu!

Svet & Skandal 27.01.2022
Danas je za porodicu Rokvić posebno emotivan dan, jer bi Marinko danas napunio šezdeset i osam godina. Nažalost pevač je 6. novembra prošle godine izgubio bitku sa opakom bolešću. Iza legendarnog pevača ostali su brojni hitovi, ali i porodica u… »
Porodica Nikole Rokvić i Bojane Barović u strahu! Pevaču ugroženo zdravstveno stanje!?

Porodica Nikole Rokvić i Bojane Barović u strahu! Pevaču ugroženo zdravstveno stanje!?

Svet & Skandal 27.01.2022
Nikola je prošle godine u novembru mesecu izgubio oca Marinka Rokvića koji je vodio bitku sa rakom. Pevač Marinko Rokvić preminuo u Beogradu u 68. godini. IVAN VUČIĆEVIĆ Nikola Rokvić je jako teško podneo smrt voljenog oca koji mu svakim danom… »
Nikola i Marko Rokvić oglasili se tužnim porukama na dan rođenja oca Marinka (VIDEO)

Nikola i Marko Rokvić oglasili se tužnim porukama na dan rođenja oca Marinka (VIDEO)

Vesti online 27.01.2022
Pevač Marinko Rokvić posle duge borbe sa opakom bolešću preminuo je 6. novembra prošle godine. Odlazak legendarnog folkera teško podnose supruga Slavica i njegovi naslednici Nikola i Marko, kao i vanbračni sin Dario koji živi u Kanadi. Danas, na… »
"Junače moj, nedostaješ": Sinovi Marinka Rokvića objavili nikad viđene snimke i slike sa ocem, a za to imaju jak razlog

"Junače moj, nedostaješ": Sinovi Marinka Rokvića objavili nikad viđene snimke i slike sa ocem, a za to imaju jak razlog

Mondo 27.01.2022
Pevač Marinko Rokvić napustio nas je u novembru, a njegovi sinovi su mu danas posvetili posebne reči. Pevač Marinko Rokvić napustio nas je u novembru, a njegovi sinovi su mu danas posvetili posebne reči. Pevač Marinko Rokvić preminuo je 6… »
Nikola Rokvić utučen na Marinkov rođendan: Junače moj, nedostaje mi da te čujem

Nikola Rokvić utučen na Marinkov rođendan: Junače moj, nedostaje mi da te čujem

Nova 27.01.2022
Pokojni legendarni pevač Marinko Rokvić, koji je u novembru preminuo nakon teške bolesti, danas bi obeležio 68. rođendan i godišnjicu braka sa suprugom Slavicom Rokvić. Marinkov stariji sin Nikola Rokvić na svom Tviter profilu objavio je… »
Mare, nedostaješ, nedostaje da čujemo tvoj glas: Marinko Rokvić danas bi napunio 68 godina, sinovi se oglasili emotivnim…

Mare, nedostaješ, nedostaje da čujemo tvoj glas: Marinko Rokvić danas bi napunio 68 godina, sinovi se oglasili emotivnim…

Kurir 27.01.2022
Pevač Marinko Rokvić, koji je preminuo 6. novembra prošle godine, danas bi napunio 68. godina. Njegovi sinovi Nikola i Marko oglasili su se tužnim povodom i istakli koliko im otac nedostaje. "Ništa više, nikada, isto biti neće! Tebe meni nema, a… »

Vesti dana »