Povezane vesti
U zakup zemljište u Somboru, Subotici, Kikindi, Irigu
Dnevnik 27.01.2022
BEOGRAD: Javni oglasi za davanje u zakup državnog poljoprivrednog zemljišta ovih dana su raspisani u Somboru, Subotici, Kikindi, Bačkoj Topoli, Irigu i Šidu, objavila je Uprava za poljoprivredno zemljište, uz napomenu da je reč o prvom krugu javnih… »
U zakup zemljište u Somboru, Subotici, Kikindi, Irigu: Jedan grad nudi čak 7.500 hektara
Telegraf 27.01.2022
Zainteresovani poljoprivredni proizvođači uslove konkurisanja mogu naći na veb stranici Uprave za poljoprivredno zemljište. Javni oglasi za davanje u zakup državnog poljoprivrednog zemljišta ovih dana su raspisani u Somboru, Subotici, Kikindi, Bačkoj… »
U zakup poljoprivredna zemljišta u Somboru, Subotici, Kikindi, Irigu...
RTV 27.01.2022
SOMBOR - Javni oglasi za davanje u zakup državnog poljoprivrednog zemljišta ovih dana su raspisani u Somboru, Subotici, Kikindi, Bačkoj Topoli, Irigu i Šidu, objavila je Uprava za poljoprivredno zemljište, uz napomenu da je reč o prvom krugu javnih… »
Vesti dana »

U Srbiji promenljivo sa sunčanim intervalima, ponegde kiša
Serbian News Media pre 1 satjoš 29 povezanih

Građani Novog Sada najavljuju protest zbog saslušanja policajca
Serbian News Media pre 1 satjoš 13 povezanih

Bruto devizne rezerve NBS u avgustu povećane na 28,6 milijardi evra, a zlatne na milijardi
RTV pre 38 minutajoš 12 povezanih