Povezane vesti
Vučić i Bocan-Harčenko o bilateralnim i globalnim temama
RTS 27.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je ambasadora Ruske Federacije Aleksandra Bocan-Harčenka, s kojim je razgovarao o temama važnim za bilateralne odnose, kao i o aktuelnim regionalnim i globalnim temama. Aleksandar Vučić i Aleksandar… »
Vučić sa ruskim ambasadorom o krizi između Rusije i Ukrajine
Slobodna Evropa 27.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ambasador Ruske Federacije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko razgovarali su krizi između Rusije i Ukrajine, saopšteno je iz Predsedništva Srbije, bez više detalja. “Dvojica sagovornika su razgovarali o situaciji na… »
Vučić i Bocan-Harčenko istakli spremnost dveju zemalja za blisku saradnju po čitavom spektru pitanja
Sputnik 27.01.2022
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas ambasadora Ruske Federacije Aleksandra Bocan-Harčenka, sa kojim je razgovarao o temama vezanim za bilateralne odnose, kao i o aktuelnim regionalnim i globalnim temama. Predsednik Vučić i… »
Sastali se Vučić i Bocan-Harčenko: Spremnost dve zemlje za blisku saradnju po čitavom spektru pitanja
Kurir 27.01.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa ambasadorom Rusije u Beogradu Aleksandrom Bocan-Harčenkom o bilateralnim odnosima i aktuelnim regionalnim i globalnim pitanjima. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić… »
Vesti dana »

MUP: Uhapšen zbog sumnje da je ispred Filozofskog fakulteta u Novom Sadu nasrnuo na pripadnike interventne jedinice
Danas pre 29 minutajoš 32 povezane

Kompanija NIS o odlaganju primene američkih sankcija: Nova posebna licenca na još mesec dana
Sputnik pre 58 minutajoš 37 povezanih

Više od 120 nastavnika Filozofskog fakulteta potpisalo peticiju: U ovim uslovima nema ispita
In medija pre 34 minutajoš 30 povezanih

(Mape) lovac na superćelije otkriva gde stižu nepogode: Beograd moguća meta, evo gde će još pasti puno kiše
Blic pre 4 minutajoš 40 povezanih

Eurobasket, prvi dan: Počeo je prvi meč na Eurobasketu - Litvanci "gaze" od samog starta!
Kurir pre 29 minutajoš 39 povezanih