Povezane vesti
Stanković: Režim pokušava da sudskim postupcima zastraši opoziciju
Radio sto plus 27.01.2022
Stanković, koji je i predsednik gradskog odbora Narodne stranke Niš, tokom saslušanja je rekao da je podržavao ekološke proteste u tom gradu, ali ih nije organizovao niti pozivao na proteste. „Ni ja ni moji advokati još nismo imali uvid u dokazni… »
Objave na Tviteru kao dokaz ko je organizovao protest u Nišu, pred sudom lokalni lider Narodne stranke
Južne vesti 27.01.2022
Zbog sumnje da je jedan od organizatora protesta koji je u Nišu održan 4. decembra, a koji nije prijavljen policiji, u Prekršajnom sudu saslušan je predsednik Gradskog odbora Narodne stranke Đorđe Stanković. Izjasnio se da nije organizator i poručio da… »
Potpredsednik Narodne pred sudom: Hoće da nas zastraše da ne bude više protesta
N1 Info 27.01.2022
Niška policija podnela je 20 zahteva za pokretanje prekršajnih postupaka protiv ljudi koje je označila organizatorima ekoloških protesta 4. i 11. decembra u tom gradu. U pitanju su istaknutiji društveni aktivisti ali i većina opozicionih prvaka iz Niša… »
Vesti dana »

Tepić uputila otvoreno pismo Brnabić: Huligani napali poslanika, Skupština se nije oglasila
N1 Info pre 3 satajoš 28 povezanih

Američki mediji:Tramp misli da bi Moskva prihvatila bezbednosne garancije SAD za Kijev – pod jednim uslovom
Večernje novosti pre 3 minutajoš 102 povezane

Infrastruktura železnice Srbije: Prokop potpuno bezbedan za korišćenje i saobraćaj
RTV pre 1 satjoš 24 povezane